Windows 10'da başlat menüsü çalışmıyor

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Avast kurdum malware kurdum

rat temizlik baktım rat yok

killamwo yaptım virüs yok

panda kurdum

start menü çalışmıyor komple windows update yapamıyorum

startbackplus kurdum katılımsız 600 tl hesabımdan çekilmiş banka

kaspersky kullanıyorum ınternet security programı 1 kez kapattım lisanslı

programı kurmak için cihaz start menü bozuldu

başlata basıyorum tepki vermiyor saat yeri ayarlara giremiyorum

https://www.oneindir.com/startisback-indir-full/ Burdan katılımsız kurdum ardakadaş dediğim adam 600 tl hesabımdan çekmiş makinayı birazdan formatlıcam kaspersky ınternet security kullanıyorum arkadaşları pazartesi savcılığa vericem ınstagrama kadar saldırmaya çalışmışlar ıkı korumayı geçemediler tabi mailim dahi WİNDOWS 10 NASIL SIFIRLANIYOR ACABA WİNDOWS UPDATE KURTARMA GİREMİYORUM SOL TUŞ BASMIYOR TEPKİ YOK EXPORLER BAKTIM YENİDEN BAŞLATTIM

magaza açılmıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Cevap: Startt menü çalışmıyor windows 10

format atarsan çözülecek tir diye düşünüyorum bu sorun neden oldu diye soruyorsan onu da cevaplarim çözüm format atmaktir

hadi ya bende bilmiyordum hiç bir yere giremiyorum ki ne formatından bahsediyorsun sen önemli verilerim var şile ağvada yaşıyorum monster randevu aldım 28 inde istanbula gelicem

https://answers.microsoft.com/tr-tr...ş-hatası/75df4ce9-7ad9-405d-8dee-a958e6cf82c2

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8

panda kurdum

https://www.oneindir.com/startisback-indir-full/ Burdan katılımsız kurdum ardakadaş dediğim adam 600 tl hesabımdan çekmiş makinayı birazdan formatlıcam kaspersky ınternet security kullanıyorum arkadaşları pazartesi savcılığa vericem ınstagrama kadar saldırmaya çalışmışlar ıkı korumayı geçemediler tabi mailim dahi WİNDOWS 10 NASIL SIFIRLANIYOR ACABA WİNDOWS UPDATE KURTARMA GİREMİYORUM SOL TUŞ BASMIYOR TEPKİ YOK EXPORLER BAKTIM YENİDEN BAŞLATTIM

magaza açılmıyor

Merhaba,
Hocam tipi Bir Sorun Tek Çözümü Var Diye Biliyorum O da format atmak (Ben Öyle Yaptım.).

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
aynı sorunu yaşadım çaresi yok güncelleştirmelerden sonra olmuştu çare temiz formattır.

peki ama nasıl çekicem başlat basamıyorum f9 mu f 10 mu rufüs ile çekerim format o sorun değil yani fakat MONSTER ABRA VAR BENDE 28 İNDE İSTANBULA GELİYORUM SERVİSE vericem kendim de çekerim de f2 miydi f10 muydu

G@KHAN

harici başlat menüsü programı kur yada denetim masasından yeni administratör hesabı açıp eski hesabını sil yedeklerini al[/QUOTE

yedekleri aldım özelden bana yazar mısın yarın halledelim sizinle olmazsa format çekicem diş ağrım vardı diş çekildi şimdi bununla ugrasıyorum

4MURAD

Yeni üye
5 May 2021
11
0
Bağdat

panda kurdum

magaza açılmıyor

içerisinde verilerin varsa bilgisayarı güvenli modda aç eğer gene başlat menüsü çıkmazsa başka bir bilgisayarda format belleği hazırlayıp bios üzerinden format at

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
[mentıon=471163]g@khan[/mentıon]

harici başlat menüsü programı kur yada denetim masasından yeni administratör hesabı açıp eski hesabını sil yedeklerini al[/quote

yedekleri aldım özelden bana yazar mısın yarın halledelim sizinle olmazsa format çekicem diş ağrım vardı diş çekildi şimdi bununla ugrasıyorum

yedekleri aldım sizi bekliyorum

içerisinde verilerin varsa bilgisayarı güvenli modda aç eğer gene başlat menüsü çıkmazsa başka bir bilgisayarda format belleği hazırlayıp bios üzerinden format at

yaptımda çıkmadı hayaleti bekliyorum olmazsa formatlıcam uzak yerdeyim istanbula 28 inde geçicem burda in cin top oynuyor

blacksmt

Uzman üye
27 Haz 2020
1,117
224
CyberKeTa
peki ama nasıl çekicem başlat basamıyorum f9 mu f 10 mu rufüs ile çekerim format o sorun değil yani fakat MONSTER ABRA VAR BENDE 28 İNDE İSTANBULA GELİYORUM SERVİSE vericem kendim de çekerim de f2 miydi f10 muydu

G@KHAN

harici başlat menüsü programı kur yada denetim masasından yeni administratör hesabı açıp eski hesabını sil yedeklerini al[/QUOTE

F2 f10 f7 dekete esc dene elbet biri girecektir gir secure boot kapat flash öne al. Başlat menüsü içinse ya sistem geri yükleme yap yada format at derim.

sαw

Katılımcı Üye
18 Ocak 2019
593
8
Antalya
Gökhan abi öncelikle uzun zaman oldu , tekrar hoşgeldin Forum'a .
Benim bilgilerim sana çözüm göstermeye el vermez fakat bende diğer arkadaşlar ile aynı fikirdeyim . Verilerini yedekleyip format atman gerekiyor . Format masaüstünden atılmıyor söylediğin kadarıyla fakat virüs yazılımın EEPROM'a (BIOS ENTEGRESİ-YÖNETİM MERKEZİ) etki ediceğini sanmıyorum , format atmana engel bir durum söz konusu değildir bu durumda . Boot sıralamanı güncelle , Usb veya harici aygıtını en üste taşı . Sonrasında format atmıyor ise harddiski bozduğunu düşünüyorum . Sana çok yardımcı olmak isterdim saygı değer birisin fakat çok anlayamadım olayı . İyi Günler .

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.