Windows 10'la ilgili bir soru

onur2311

Katılımcı Üye
11 Eki 2012
369
0
Selamın Aleyküm Arkadaşlar

Belki windows kullanıcılarına windows 10 gelmeden önce windows 10 güncellesi için reserve gelmiştir.

Bende ettim banada bi güncelleme geldi(Windows 10).
sizlere 2 sorum var

1- Sizce Bu sitem windows 10 kaldırırmı?

Ram : 2 GB
İşlemci : İntel Pentium(R) Dual-Core CPU E6600 @ 3.06 Ghz
Ekran Kartı : AMD Readon HD 5500 Series
Windows 7'de bilgisayar biraz kasıyor(chrome açıkken)

2- Sizce Windows 10 nasıl? İndirenler varsa veya kullananlar iyi yönleri ve kötü yönlerini söylerse sevinirim.

Her yorum için teşkkürler.:RpS_thumbup:

MythSLayer

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
283
0
Nereye
Dostum Kaldırır En Az 1 GB Lazım Ram Konusunda Bu Arada Chrome Açıken Kasıyorsa Biraz Normal Bir Olay Çünkü Chrome Ram i Firefox İşlemciyi yiyip bitiriyor malesef Ben san Opera Öneririm Bu Arada Nerede Yaşıyorsun?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.