windows 12

01Kevin01

Katılımcı Üye
4 May 2022
428
224
Windows 12' nin nasıl bir şey olacağını düşünüyorsunuz?
Şimdi bu benim kendi düşüncemdir;
Zaten bazı markaların (ios veya x(twitter)) amacı arz/talep,reklam ilgisi ve gündem de kalmadır.Mantıken saçma fakat windows 11 yarımıydı da 12 çıktı?
Ayrıca zaten havalı olma ve yeni kullanma insanların şuanki popülasyon kültüründe bir ihtiyaç haline gelmiş.Eğer güzel yama ve düzeltmeler olursa kullanma ihtimalim var.Zaten benzer olur fakat windows 11den farkı ne?

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,567
92
Ocak' tan gelme...
Selamlar....
Yapay zeka falan içine gömebilirler bence.
Sesli komutlar, 3d görsellik. Baya gelişmiş bir şeyler gelebilir diye düşünüyorum ama bunu 12 değilde 13~14 gibi versiyonlarında da olabilir.

01Kevin01

Katılımcı Üye
4 May 2022
428
224
Selamlar....
Yapay zeka falan içine gömebilirler bence.
Sesli komutlar, 3d görsellik. Baya gelişmiş bir şeyler gelebilir diye düşünüyorum ama bunu 12 değilde 13~14 gibi versiyonlarında da olabilir.
Bencede yapay zeka ile ilgili daha teknik işler olur fakat windows yine reg kayıtlarına ve setupda cmd açanlar ortaya çıkar.Ayrıca 13-14 demek yerine isimleri bence daha iyi yapmalılar...

Floria1

Katılımcı Üye
25 May 2023
900
531
12 11 den farksız olacak bence sadece sesli asistan ve yapay zeka özellikleri gelebilir onun dışında iyileştirmeler olabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.