Windows 7 admin şifresi yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

masper

Yeni üye
1 Ocak 2012
16
0
arkadaşlar foruma yeni katıldım bu yüzden bu konuyu buraya açtım yanlış olduysa özür dilerim.

benim problemim şu babam kendine admin hesap yaptı ve ben sınırlı kullanıcıda olarak program falan filan hiçbirşeyi babam şifre verip onay vermeden yapamıyorum. (yerel disk c ye bile bakamıyorum ) canıma tak etti artık gerçekten . lütfen program yüklemesi gerektirmeyen bildiğiniz bir yöntem varsa anlatabilirmisiniz amacım pc yi ele geçirip kötüye kullanmak değil sadece -lord of the rings the battle for middle earth 2 - oynamak :(

lütfen yardım edin , teşekkürler :)

arkadaşlar çözümü buldum ve süper çalışıyor

bunu yapmak için ihtiyacımız olan tamamen boş bir cd ve erd commender 2005

erd commenderı buradan indiriyoruz
ERD Commander 2005 Full iso Download indir | Bilgisayar Servisi, Bilgisayar Teknik Servisi

indirdikten sonra rarlı dosyadan programı çıkartıp çalıştiriyoruz .ve yaz diyorz. sizden cd ister ...
cd room a boş cd mizi koyup tekrar yaz diyoruz
yazma işlemi bitince bilgisayara restart atıyorz :)

açılırken bot penceresi gelince f7 yada f8 basıyoruz ve bootlar karşımıza geliyor ordan dvd - cd driverını 1st yapıyoruz yani en üste getiriyoruz ve programın işini yapmasını sabırla bekliyoruz

bir süre sonra artık pc nin efendisi oluyorsunuz ve istediğiniz oturumun şifresini eskisini bilmeye gerek kalmadan değiştiriyorsunuz :D size tavsiyem direk asıl admini yani administrator hesbının şifresini değiştirin çünkü o en en güçlü hesap :) gerçekten çok araştırdım ama değdi yani bol şans size :trl

vürüs falan yoktur (bende çıkmadı) , yapamadığınız bir şey varsa bana özelden ulaşın :D

Son düzenleme:

activeseen

Katılımcı Üye
6 Ocak 2010
548
0
Seenn City
sistemini ve pc de kaç kullanıcı var.isimleriyle verirsen yardım edebilir miyim diye bi uğraşırım.
cmd.exe==
net user administrator istediğinşifre bu daha kolay:)))
eğer diyorsan şifreyi değişmeyeyim de babamın şifresini öğreneyim.o zaman sistemin ve kullanıcı isimleri lazım.

Son düzenleme:

masper

Yeni üye
1 Ocak 2012
16
0
cmd yi denedim olmadı :(

sistem ismi derken neyi kasdettiniz anlamadım ama bilgisayar ismi ASUS işletim sistemi windows 7 ultimate

kullanıcı isimleri BODRUM , Mete , Derya , Bahadır 4 tane kullanıcı var admin olanı BODRUM

masper

Yeni üye
1 Ocak 2012
16
0
evet çözümü buldum yardımlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim :) çözümü forumda buldum gerçekten çok özür dilerim boşuna konu açtığım için teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.