Windows 7 den 10 a yükseltme sorunu

CyrusMan

Katılımcı Üye
19 Tem 2021
290
112
Düşsüzler Apartmanı
Bilgisayarıma windows 7 yüklü bu sürüm artık güncelleme almıyor. Bu yüzden windows 10'a yükseltmek istiyorum. Microsoftun kendi sitesinden MediaCreatin Tool indirdim ancak çalıitırdığımda hata alıyorum.

HATA ŞU ŞEKİLDE

i

sistemim 32 bit geri kalan özellikleri karşılıyor yardımcı olursanız sevvinirim iyi forumlar.

CyrusMan

Katılımcı Üye
19 Tem 2021
290
112
Düşsüzler Apartmanı
16 Eki 2020
114
23
/var/www/html
Bilgisayarıma windows 7 yüklü bu sürüm artık güncelleme almıyor. Bu yüzden windows 10'a yükseltmek istiyorum. Microsoftun kendi sitesinden MediaCreatin Tool indirdim ancak çalıitırdığımda hata alıyorum.

HATA ŞU ŞEKİLDE

i

sistemim 32 bit geri kalan özellikleri karşılıyor yardımcı olursanız sevvinirim iyi forumlar.
bu şekilde kurulum yapmak uğraştırır, sisteminiz minimum sistem gereksinimlerini karşılıyorsa rufus ile windows 10 iso dosyasını indirip usb belleğe yazdırın, ardından o şekilde temiz kurulum yapın.

bkz: Windows 10 iso indirme linki
bkz: Rufus indirme linki

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.