Windows 7 Format

Shadow515

Yeni üye
9 Nis 2013
30
0
Bilgisayarımda da şuan windows 7 ultimate 32 bit var çok kastığı için format atmak istedim Öncelikle cd siz format için iso dosyası indirdim 32 bit kurulumu başlattım özel kısmından nereye kurucağını seçtim kurulumun 2 kısmı bitti sonra bi yerde hata verdi ve bilgisayar yeniden başladı şu şekilde de uyarı verdi:

Windows Yükle
---------------------------
Bu Windows sürümü yüklenemedi.

Önceki Windows sürümünüz geri yüklendi ve geri yüklenen bu sürümü kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu Windows sürümünü yeniden yüklemeyi denemeden önce bilgisayarınızla uyumlu olup olmadığını denetlemek için çevrimiçine bakın. Microsoft web sitesine gidin (Microsoft Corporation) ve "yükseltme danışmanı" sözcüklerini arayın.

Ne yapmam gerekiyor şimdi format için illa ki cd ilemi atıcam formatı ?

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Hayır kardeşim cdle atmak zorunlu değil ister cdden isterde usb den atabilirsin.Bootunu yaptıntan sonra istediğin şeyden format at.
iso dosyasında sıkıntı olabilir.

Sen usb den mi format attın?

Shadow515

Yeni üye
9 Nis 2013
30
0
Hayır kardeşim cdle atmak zorunlu değil ister cdden isterde usb den atabilirsin.Bootunu yaptıntan sonra istediğin şeyden format at.
iso dosyasında sıkıntı olabilir.

Sen usb den mi format attın?

Hayır flash yada cd den atmadım indirdiğim iso dosyasını daemon tools ile açtım kuruluma düzgün geçti yarısından sonra hata verip yeniden başladı ama boot ayarını yapmadım

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
nasıl atılmaz kardeşim yanlış bilgilendirmeyelim şahsen ben attım bi sorunda çıkmadı indirdiğin dosyada sıkıntı olabilir başka siteden indir

Kardeşim atılmaz dediğim yani önerilmez.Sağlıklı format atmış olmazsın.
En sağlıklı olarak dvd yada usb yi boot ederek format atmalısın.Öyle olsa zaten kimse boot yapmak için usb yada dvd kullanmaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.