windows 7 hata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
10 Haz 2010
96
0
düzce
arkadaşlar ne oldu bir anda bilmiyorum ama coğu sey hata vermeye basladı.yani windows defender acılmıyor hizmetlerden de ayarlamaya calıstım sistem yolu bulunamıyor filan diyor. windows live mail hata veriyr.windows 7 için cok güclü bi onarım programı öneriniz var mı..veya baska bir şeyler. gercekten cok karısık pc arkadaslar yani bayağı uğraştım.bi ara explorer.exe de acılmıyordu konulardan bulup hallettm bi sekilde.bunlarda cözüm bulamıyorum bi de en az sistem gereksinimi isteyen sınırsız kullanımlı anti virüs ve firewall için link verebilrisenz veya özelden yardımcı olabilrseniz cok sevinirim.

cevaplarınızı bekLiyorum ( her sey için sağolun)

29 Tem 2009
210
0
combofixi indir çalıştır ver arkana yaslan pc ye dokunma o halletsin karşıma sistem hataları çıkıp duruodu ben uyguladım işe yaradı biraz uzun sürüor ama yapcak bişe yok :twist

Son düzenleme:
10 Haz 2010
96
0
düzce
yükleme dvd si var bi tane netten indirip yazdırmıstım.ancak özel bi onarım cd si yok, yükleme dvd sinden de nasıl onarabilirim bilmiyorum daha önce format atarken fln xp deki gibi onar gibi biseyle karşılaştığımı hatırlamıyorum ./

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.