Windows 7 İçin Öneri [İSTEK]

BuqRa038

Üye
1 Haz 2013
89
0
İzmir
Arkadaşlar sizlerin önerisi sayesinde " Windows 7 Ultimate " e geçtim ve çok da mutluyum :D

Benim şimdi sizden isteğim birkaç şeyler var yardımcı olursanız sevinirim ...

İsteklerim ise gayet basit ; tema , masaüstü araçları , simgeler vs gibi lazım olan herşey yani.

Şimdiden çok ama çok teşekkürler .

"TurkHackTeam"1 Numarasınız !

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,867
Araçlar , takvim , hareketli temalar v.b şeyler bir arada CPU kullanımını %80 lere kadar çıkarır ve oyunlarda kasmak yaşarsın sistem yavaşlar kopyala yapıştır v.b işlemlerin süresi yavaşlar bilgisayarı sade ve orjinal bırakmanı tavsiye ederim

BuqRa038

Üye
1 Haz 2013
89
0
İzmir
Araçlar , takvim , hareketli temalar v.b şeyler bir arada CPU kullanımını %80 lere kadar çıkarır ve oyunlarda kasmak yaşarsın sistem yavaşlar kopyala yapıştır v.b işlemlerin süresi yavaşlar bilgisayarı sade ve orjinal bırakmanı tavsiye ederim

Peki anlıyorum kusura bakmayın yani ilk defa W7 kuruyorum :)

Teşekkürler tekrardan ...

Pc ne advanced System care yükle kardeşi ben Kullanıyorum Çok iyi bir program sana serialinde yardımcı Olurum Tw ver

" Advanced SystemCare Ultimate " var kardeşim düşünmen yeter :)

Ataturkum

Katılımcı Üye
19 May 2013
389
0
Tamam Buqra038 Esed Nod32 6 yı indirmeni tavsiye ederim onuda kullanıyorum ama o kasperky felan indirme esedle advanceddende hiç vazgecme benden bu kadar :)

BuqRa038

Üye
1 Haz 2013
89
0
İzmir
Microsoft'un kendi sitesinde olabilir tema vb.

Tamam Buqra038 Esed Nod32 6 yı indirmeni tavsiye ederim onuda kullanıyorum ama o kasperky felan indirme esedle advanceddende hiç vazgecme benden bu kadar :)

Binlerce icon mevcut Icon Archive - Search 436,155 free icons, desktop icons, download icons, social icons, xp icons, vista icons adresinden istediğini seçip .ico formatında indirmen yeterli. Temaya gelicek olursak da w7 için geliştirilmiş bir tema programı mevcut, bu programı deneyebilirsiniz.

Theme Manager İndir - Ücretsiz Windows 7 Tema Programı - Tamindir

EyvAllah.Çok teşekkürler ...

ultrahacker59

Katılımcı Üye
7 May 2013
530
0
Tekirdağ
Temaya Gerek Yok Kardeşim Windows 7'de Kendi Temanı Kendin Yapabilirsin. Google'den İstediğin Fotoğrafları İndir Hepsini Seç Sağ Tıklatıp Masaüstü Arka Planı Olarak Ayarla Seçeneğine Tıkla Masa Üstüne Gel. Sağ Tıkla Kişiselleştir Seçeneğine Tıkla Alt Tarafta Masaüstü Resimlerine Tıkla Oradaki Ayarlardan Sn Tema Rengini Seç Kullan. Ben Şahsen Zeynep Beşerlerin Fotoğraflarından Yaptım Çok Güzel Oldu.

ultrahacker59

Katılımcı Üye
7 May 2013
530
0
Tekirdağ
Güvenlik İçin Eset NOD32 Antivirüs 5 ve Microsoft Essential Security'i Kullanmanı Tavsiye Ederim.
Yok Eset Lisans Sıkıntısı Yapıyor Dersen Lisans Bulma Programları Var. Onları Kullan ama İndirirken Virüs Olarak Algılayacaktır. Eset'i Kapatmalısın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.