Windows 7 ile ilgili sorunum var :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hacker3434

Üye
21 Eki 2009
171
0
arkadaşlar ben windows 7 ultimate 32 bit kullanıyom

sistem kapasitem 1 gb ram 128 mb nvidia fx 5200 celeron D 2.40 işlemci ama bilgisayarı açınca işlemci %100 oluyor 10 dk sonra toparlıyor :(

işte buda resim: https://tik.lat/qUk2O

neden kaynaklanıyor bilgisayarım her açıldıktan 10 dk içinde işlemci %100 kullanımda oluyor :( neden kaynaklana bilir

zidanecom

Yeni üye
12 Eki 2009
6
0
google da bi arayim dedim cogu virus olabilir diyo? virusun adi ( Csrss.exe ) msn de geldigini dusunuyorlar.. virusu silmek icin assadaki seyi iyi oku. bunu ben google.translate den turkceye cevirdim. olmazsa ordaki linki de veririim sana. [link]http://www.virusalert.nl/?show=virus&id=1065&name=W32.Chod.D[/link]
Olmazsa komple format cek gitsin.. en iyis bence kokunden temizlersin

Kaldır talimatları:
TIP - Şüpheli bir dosya mı?

Symantec tıklayın buradan ücretsiz çevrimiçi tarayıcı virüs Kaldır
Ayrıca buraya tıklayın

Veya KasperskyLab Benelux tarafından şüpheli bir dosya analiz bırakın. Bu hizmet ücretsizdir ve Hollandalı! tıklayın

Kaspersky, bu buradan indirebilirsiniz onun Hollandaca paketinin ücretsiz bir 30 günlük deneme sürümünü sunuyor.

TIP? Şimdi sistemi kontrol edin ve başka bir üretici bir antivirüs paketi ile.

El ile virüs kaldırma
Windows 9x, 2000, NT ve XP

Aşağıdaki genel açıklamalar tüm kullanıcılar için geçerlidir.
Windows XP için, bir virüs kaldırma için diğer bir seçenek işaret etmek gibi. Kullanmak [Sistem] geri yükleme önceki bir zaman yapılandırma bir seçenek.

Buradaki saldırı bu caddeleri vardır!
Not: daha sonra devam ediyor, ancak sunabilirsiniz sistemi tersine bir virüs dosyaları. (Bu hizmetler saldırı caddeleri, görmek noktası 1.

1. Windows üzerinde daha fazla bilgi için Yardım [Sistem bak]

2. Kadar bir yama uygulanan bu artan dosya ve kayıt defteri kuralları yardımcı olur.

Bir şifre Enforce?

Biz görev sadece tarafından gerçekleştirilir Windows Kayıt Defteri'nde değişiklikler öneririz.

3.a. -, Ama ilk önce Güvenli Modda başlatın tüm programları kapatın ve bir düzeltme ekidir.
Ve kapanma çıkarın sonra 30 saniye bekleyin (bu dayak olmalıdır!). Sonra, ve PC'nizi yeniden başlatın zaman) bir görevi tamamlayacak CTRL veya F8 OS bağlı olarak ekran (anahtarı PC başlayın. Bu menüde enter tuşuna basın ve sonra Güvenli Mod'u seçmek için ok tuşlarını kullanarak seçin.

PC Güvenli Modda boot edecektir. Bir "klavye hatası" zaman kadar BIOS ve daha sonra uygun anahtar yüklendiğinde bu durumda beklemeniz gerekir CTRL veya F8 tuşuna vermek kaldırılır Bazı durumlarda. Kapat güvenli modda başlatmak içinde değilse dosya paylaşımı. Bu hizmetler caddeler bulunmaktadır.

3.b. Saldırı programları aracılığıyla Başlat'ı tıklayın ve tıklatın.
Bu mesajlar artık iyi c: \ windows görünecektir> duracak.
Her zaman tutmak c: \ windows düzeyleri kadar yazın .. cd ve ardından enter tuşuna basın.
Vbs, "regedit"

XP kullanıcıları için Not
Bu sizin yerel makine erişimi engellemek değil, her bir kullanıcının önemlidir. Bu nedenle bile öğretim yoluyla klasörünü değiştirmek CD .. Bu klasör C dökülmek: \ Windows

3.c. Kayıt defteri düzenleyicisini şimdi açılacak ve kesinlikle kayıt defterinin bir kopyasını sizin için bu değişecek şeyler yapmak için önerilir. Kayıt Defteri PC'nizin kalbi ve eğer yanlış işler değişti ve / veya kaldırılması, bu PC ya da artık çalışma iyi mümkündür bulunmaktadır. Ve sonra ve sonra Kayıt Defteri Dosyası Kayıt bu bilgisayarda üst tarafından kayıt defteri düzenleyicisini kopyalayabilirsiniz.

3.d. Kayıt ayarlama.
Bu size aşağıdaki anahtarı arar tasarlanmıştır:
- TOP Bkz virüs tarandı.

Bu yamalı olarak artı işaretini tıklatarak bulunabilir.

Eğer ekranın sağ yarısında gördüğünüz geri yere değerler. Kadar sağ tuş seçeneğini tamamen sol penceresinde görebilirsiniz. Ardından, son değeri sağ ve "Sil".

3.e. Sonra bu pencereyi kapatın.

3.f. Yakın PC, otuz saniye bekleyin ve tekrar normal şekilde daha PC başlayın.

3.g. Zaman bir sistem üzerinde tam tarama 1 daha girin. Veya AV yazılım veya yukarıda çevrimiçi tarayıcı ile güncellendi.

3.i. Güvenlik Yanıt yazılımı yükleyin. Orijinal yükleme işlemi sayesinde.

1b. Windows düzgün çalışmıyor. Orijinal bir önyükleme disketi ile daha sisteminizi başlatın. Sonra 1 Adım gidin.
2. Kadar bir yama uygulanan bu artan dosya ve kayıt defteri kuralları yardımcı olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.