Windows 7 kasıyor acil yardım

orhann11

Yeni üye
13 Tem 2012
41
0
Selamun aleyküm

sayın ustalarım
(((bakın ustalarım diyorum acemiler ve sadece bilgisayarın power tusuna basmayı bilenler yorum yapmasın lütfen))

2 gün önce pc ye format attım windows 7 prof 2 gb ram 1 gb ekran kartı var driver pack solution la driverları yükledim başka driver bulmuyo 10 kere daha tarattım

antivirüs programıyla tarattım pc de virüs yok

windows.old sil diyolar onu arastırdım 300 mb yer kaplayan ve sadece windows update dosyası 290 mb olan geri kalanlar 10 mb küçük resimlermiş onu silmem ne işe yarıcaksa artık silmedim saçma geldi

fakat pc kasıyor genellikle video oyun görsel içerikli şeyler geç yükleniyo ekran kartıyla ilgili bişey ama driver ı yükledim driver bulmuyo ama kesinlikle ekran kartıyla ilgili bir sorun

chroma giriyorum 1-2 dk içerisinde açıyo
görev yönetici açıyorum 1-2 dk bazen 3-4 dk içinde açıyo
film izlerken masaüstü sağtık yapıyorum 3 dk da sağtık yapıyo kafayı yicem
film izlerken görev yönetici 5 dk da anca acıyo

lütfen adam akıllı bilgi sahibi olan biri yardımcı olabilirmi

Joker78

Yeni üye
18 May 2016
17
0
Karabük
windows.old senin sistem üzerine sistem kurunca windows dosyasının yanına .old koyuyor yedek gibi birşey zaten ama buyük bir ihtimalle sistem üzerine sistem kurmandan kaynaklanabilir. bence biostan kurmayı dene hardiski falan sıfırla aynı özellikler benim laptopumdada mevcut sıkıntı yok yavaş hızlı bakımından. bu arada yedeklerin warsa kopyala. dye flasha falan bu arada c'den temizleme yap ve o ( windows.old ) dosyasını temizle en az 2 gb hafıza var onun içinde

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.