Windows 7 Orjinal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oliver06

Üye
1 Ocak 2012
104
0
aRkadaşlar Sizin İçin basiT gelebilir ama benim İçin zor Bir problem :

Windows 7 Format Attı bizim bi akraba Ondan bi kaç gün sonra şu yazı Çıktı
Windows Masaüstünün Sağ Altında

Windows 7
Yapı 7601
Bu Windows Kopyası Orjinal Değil .

Böyle bir yAzı Geldi. Bi yardım Ederseniz Sevinirim

Şimdiden Tüm yardım Eden arkadaşlara Teşekkürler :)

LoveMilitant

Katılımcı Üye
4 Ocak 2012
890
0
31
İçel
Dostum senın akraba güncellemeleri açmış yapamazsan tekrar format attır güncellemeleri kapa güvenlik duvarını felan kapa fakat böyle olması daha iyi o yazı orda kalır ama programların güncellenir ve pc daha hızlı işlemini görür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.