Windows 7 Parola

Optimusx

Üye
15 Eki 2012
103
0
Selamün Aleyküm , babam yarın pc'nin şifresini değiştirecek ve şifreyi çözebileceğim yöntem arıyorum .
Not : PC windows 7

By-JonJonX

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,563
0
Forum Polisi

Prohackercry3

Kıdemli Üye
6 Ocak 2013
4,071
1
İstanbul
selaım aleykum kardesım bu sorun benimde başıma geldi sorun yok sadece yazdıklarımı dikkatli bir şekilde oku ve uygula işlem tmdır.

1- pcyi şifre koydugu zaman.pcyi aç.
2-pcyi açtıkdan sonra durmadan f8 e bas.
3-bi komut dos diyorlar genellikle o tür siyah bir ekran gelecek.
4-windows normal olarak başlat ve güvenli mod seçenegi var güvenli modda pcyi başlat.
5-pcyi güvenli modda açtıkdan sonra başlat cmd Komut ekranını aç.
6-ekran geldikden sonra verdigim komutları gir.
7-(komutlar) net user yaz komutu girdikden sonra mesela administrator ali seninkini kullanıcı adı neyse o çıkar.
8-sonra bi alt satıra net use kullanıcı adını yaz ve bu işareti koy (*)
9- kullanıcı ismin neyse ona özel bir pralo seç secenegi gelecektir bu şekilde paraloyi kırıp yeni bir parola koyabilirsin.
10-Not:komut ekranında * işareti yeni şifre veya paralo bütünlügü anlamına gelir.

Sorun çözüldü bence. (konu kilit./
not2:kesinlikle alıntı degildir.

Optimusx

Üye
15 Eki 2012
103
0
Prohackercry3 Aleyküm selam
PC açılırken f8 tuşuna bastım fakat boot adında bir pencere açıldı samsung flan bişiler yazdı fakat senin dediğin gibi güvenli modla ilgili hiçbirşey çıkmadı .

Optimusx

Üye
15 Eki 2012
103
0
selaım aleykum kardesım bu sorun benimde başıma geldi sorun yok sadece yazdıklarımı dikkatli bir şekilde oku ve uygula işlem tmdır.

1- pcyi şifre koydugu zaman.pcyi aç.
2-pcyi açtıkdan sonra durmadan f8 e bas.
3-bi komut dos diyorlar genellikle o tür siyah bir ekran gelecek.
4-windows normal olarak başlat ve güvenli mod seçenegi var güvenli modda pcyi başlat.
5-pcyi güvenli modda açtıkdan sonra başlat cmd Komut ekranını aç.
6-ekran geldikden sonra verdigim komutları gir.
7-(komutlar) net user yaz komutu girdikden sonra mesela administrator ali seninkini kullanıcı adı neyse o çıkar.
8-sonra bi alt satıra net use kullanıcı adını yaz ve bu işareti koy (*)
9- kullanıcı ismin neyse ona özel bir pralo seç secenegi gelecektir bu şekilde paraloyi kırıp yeni bir parola koyabilirsin.
10-Not:komut ekranında * işareti yeni şifre veya paralo bütünlügü anlamına gelir.

Sorun çözüldü bence. (konu kilit./
not2:kesinlikle alıntı degildir.
f8 bastım ve güvenli mod ile ilgili seçenek çıktı güvenli modu seçtim fakat yine parola sordu :S

Son düzenleme:

unloader

Uzman üye
25 Eyl 2012
1,414
0
Diyarbakır
en güzeli parolayı silmek
başlata lusrmgr.msc yaz
solda kullanıcılara tıkla
hangi oturumu kullanıyorsan o kullanıcıya sağ tıklayıp parola belirleye bas ve
istediğin parolayı yaz
post_thanks.gif
Butonuna Basmayı Unutma

xelarmenbyhacked

Uzman üye
5 Ocak 2013
1,558
3
elconsoft'un bi programını hatırlıyorum sanki! 4 sene önce benimde başıma gelmişti programı cd ye cekiyorsun cd den boot ediyosun şifreyi kırmıyo ama şifrenin ne olduğunu gösteriyordu.
daha kolay bir yöntemde var bios pilini çıkarmayı dene
videoyuda izle yararlı olur inşallah
Windows 7 Admin Şifresini CMD Kullanarak Kırma / Kaldırma [1080p Full HD] (Explanation English) - YouTube

Al Lan :D bu kıyağı kimse Yapmaz AmaKarşılığında Teşekkür İsterim
elcomsoft_esr_v300b466_pro.iso
indir cdye kur pcye tak reset at açılan ekranda iler ileri de şifreyi görürsün be de 4. kullanışımı yapıcam

Fei

Katılımcı Üye
23 Eyl 2006
529
0
Anonymous
estafurullah öncelikle madde madde sıralıyorum
msconfig açıyoruz önyüklemeye geliyoruz güvenli ön yükleme diyoruz ve reset atıyoruz normal başlangıç için aynısını yapabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.