windows 7 ultimade etkinlestirme uyarısı

tasans

Yeni üye
30 Haz 2007
17
0
arkadaşlar windows 7 ultimade bilgisayarımda yüklü bilgisayarım her açılısda ürünün kullanım süresi sona ermistir windowsu etkinleştirin yazısı geliyor windows 7 ultimadeyi ilk çıktığından bu yana kullanıyorum simdiye kadar böyle bir uyarı vermiyordu denetim masasından sistemdem girince windows etkinleştirildi yazısı var güncellemeleri yapabiliyorum ekran bir süre sonra siyaha dönüyor virüs taraması yaptım acaba sorun ne olabilir windows doğrulama sayfasından ürünü dogruratmak isdeyince Windows 7'nin değerlendirme sürümünü çalıştırdığınız için teşekkür ederiz. Değerlendirme sürümünün süresi dolduğundan şimdi orijinal Windows edinmelisiniz. Bu konuda size yardımcı olabiliriz. uyarısı geliyor
bilgisayarda windows 7 ultimade kurulu
windows etkinlestirildi yazısı var logo alt kısımda görünmüyor
güncellemeleri yapıyor teşekkürler

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
buyur babacan bunu bir dene link:http://www.turkhackteam.net/windows/641677-windows-7-activation-loader-en-guncel-2-8-x64-x86.html

takıldıgın yerde yine yardımcı oluruz Allaha emenet ol babacan

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.