windows 7 ultimate windows xp sp3 ?????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gulyapani

Katılımcı Üye
26 Ocak 2012
701
0
adıyaman
selam arkadaşlar windows7 ultimate iyimi yoksa windows xp sp3 arkadaşlar hangisi iyidir hız açısından pcye format atacamda hangisini atim diye düşünüyom aman arkadaşlar yerel disk C ye xp yükle yerel disk D yede windows 7 yükle demeyinnn
SİSTEM ÖZELLİKLER
DualCore Intel Pentium E5300, 2600 MHz 2 çekirdek
1gb ekran kartı ati radeon 4300 4500 series
1gb ram

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
eğer hızlı olmasını istiyorsan windows xp kurabilirsin.Ama görsellik istersen win 7 kullan bende de 1 gb ram var işlemci hızım 1.66 windows 7 ultimateyi çok rahat kaldırıyor harcadıgı ram miktarıda maxsimum 400 mb

GhostGuard

Katılımcı Üye
15 Şub 2012
322
0
Windows 7 Ultimate yükleyebilirsin, XP serisinin ayıplarını kapatmak için üretilmiştir, kesinlikle tavsiye etmem. Windows 7 modern bir teknolojidir ve BIOS ekranları ile uğraştırmaz. Aynı zamanda dışarıdan bağlanan tablet bilgisayarları destekler. Teknolojiden geri kalmaya gerek yok diye düşünüyorum, tüm yazılımlar gittikçe geliştirmiştir ve bu onun ürünüdür. İşlem hızı gayet güzeldir, Windows 7 işletim sistemi kullanan bir bilgisayar asal değerleri daha hızlı bir şekilde sayar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.