Windows 7, Windows XP, Windows Vista Şifre Kırma [Anlatım / ApuLitik]

ApuLitik

Katılımcı Üye
28 Ağu 2011
277
0
AdaNa
Şimdi Öncelikle Bir Yazılıma İhtiyacımız Var..

Kullanacağımız Programı İndirip CD Ye Yazıcaz.

Tabi Yazıcaımız CD Nin BOOT Özelliği Şart.

Çünkü Ön Yüklemeye Sahip Olan Bu Yazılımda Şifreyi Kırmamız İçin Ön Yükleme Şart.

Programı Buradan İndirebilirsiniz >> TIKLA RESMİ SİTESİNE BAĞLAN

Programı İndirdikten Sonra Nero İle Yazın. Neroyu Öneriyorum Çünkü Bazen Kendi PCNizin Driverinde Sorun Çıkıyor ve CD Yi Yakabiliyor...

Programı İndirdikten Sonra CD Mize Yazalım..

Sonra Programı Kullancaımız PC Ye CDmizi Takalım ve BOOT Menüsüne Girelim.. [F2 Vb Gibi Tuşlarla Girebilirsiniz]

Boot Menüsüne Girdikten Sonra "+" ve "-" Tuşlarıyla CD Room Seçeneğini En Üste Getirelim...

Sonra Kaydedip PC Yi Yeniden Başlatalım..

Pc Yeniden Başlayınca Önümüze Bir Yazı Gelicek..

YAZI ;

[Press Any Key To Boot From CD or DVD..]

Bu Kısımda Herhangi Bir Tuşa Basıyoruz ve Ön Yükleme Başlıyor...

Ön Yükleme Bittiğinde Karşımıza Program Setup Bölümü Geliyor ve I accep the agreement Seçeneğini Seçip "OK" Diyoruz.

Şimdi Karşımıza Sistemde Bulunan Sürücülerin Listesi Görünecek... Next Diyoruz ve Geçiyoruz.

Şimdi Karşımıza Bir Bölüm Çıkıyor ve "Hiç Bir Ayarı" Değiştirmeden Next Diyoruz..

Daha Sonrasında Windowsumuzun Systeminin Kurulu Olduğu Seçeneği Seçiyoruz.

C:\Windows İse ;

c:\Windowsu Seçiyorz.

Ama Eyer Farklı Sürücüdeyse O Sürücüyü Seçiyoruz.

Hepsi İçin Aynı Değil Yani..

Daha Sonra Next Diyoruz.

Şimdi Önümüze Yeni Bir Pencere Geliyor ve O Pencerede Açılan Oturumları Tarıyor.

Taradıktan Sonra Arka Fonu Yeşil Olan Oturumu Seçiyorz ve Alltaki Password Kısmını Siliyor Yeni Şifreyi Yazıyoruz...

Daha Sonra Apply Diyoruz ve Yes e Tıklıyoruz.

Önümüze Bir Kaydetme Penceresi Geliyor ve Saveye Tıklayıp Yes Diyoruz...

Daha Sonra Yeni Çıkan Pencerelerede Yess Diyoruz ve Oturumumuzun Açma Kısmı Geliyor ve Yeni Passwordu Yazıyoruz Enterliyorz..

Hepsi Bu Kadar.

Anlatım Vs Tamamen Bana Ağittir Alıntı Yapılamaz !

En Yakın Zamanda Resim Eklenecektir !

Bir Teşekkür Etmeyi Unutmayın !

//ApuLitik

Son düzenleme:

diaplo

Yeni üye
1 Mar 2012
2
0
merhaba bana win 7 format cd si lazım indirebilceğim bi yer biliyosanız yardımcı olurmusunuz sağlam olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.