Windows 7 yardım!..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tedbundy

Katılımcı Üye
10 Tem 2009
323
0
uzaklardan
Arkadaşlar geçen gün format attım win 7 yükledim ancak yakalandım orjinal win kullanmadığım için format atmadan bu işi nasıl halledebilirim yardımcı olursanız sevinirim

By New Hacker

Kıdemli Üye
21 Eki 2009
3,441
0
Damla Sakızlı Klavyem
Oldukça basit.
İndirdiğiniz dosya winrar programı ile açmanız gerekmektedir. Daha sonra programa çift tıklayarak çalıştırmalısınız.
Karşısınıza ufak bi ekran gelecek ” Loader” ı tıklayacaksınız. Ve Please wait diyecek. ( Beklemeniz gerekiyor bi süre ). Yaklaşık 30 saniye bekledikten sonra bilgisayarınıza reset atmanız gerekmektedir.
Windows 7 ne zaman etkinleşecek ?
Bilgiasyarınıza program 30 saniye sonra reset atacaktır. Dilerseniz ” Now ” butonu karşınıza çıkacak onu tıklarsanızda hemen reset atabilirsiniz. Siz kasanın üzerinde ki tuştan atmayınız tavsiye etmiyorum.
Reset atma işlemi bittikten sonra masaüstünüz açıldığı gibi Windows 7 işletim sisteminiz etkinleştirilmiş olacaktır
icon_smile.gif

Bi teşekkürü çok görmeyin. Emeğe , emekçiye 20 saniye ayırıp yorum yazarak saygınız olsun.
icon_smile.gif

1. Yöntem Linki:
DOSYAYI INDIRMEK ICIN BURAYA TIKLAYINIZ
Rar şifresi: Mehmet YAVUZATMACA - Web günlüğü

ALTERNATİF YÖNTEM:
Alttaki linkten indirdiğiniz dosyayı açtıktan sonra Restore WAT diyoruz. Daha sonra açılan bütün kutucuklara evet diyoruz ve windows 7 artık orjinal hale gelmiş oluyor.
dosya şifresi: yavuzatmaca.com
ALTERNATİF LİNK;
windows 7 orjinal yapma indir!

Alıntıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.