Windows 8.1 yardım

qlady

Üye
22 Ağu 2010
64
1
arkadaşlar laptop aldık ve windows 8 kurulu geldi orjinal sonra bilader oyunlarda sorun oluyor diye windows 7 attırmış ben geldim windows 8 kurdurdum casperın vermıs oldugu cd ile fakat orjinal vermıs oldukları cd key lisans yok onu casper arasam alabılırmıyım, ve bilgisayar güncellemesinden 8.1 cıktı onu kurdum laptopa sonra mıcrosofttan kuruldu ve suan bılgısayarım 15 dk oldukdan sonra donup kalıyor naapmam gerekıyor virüs bulasmış olabilirmi bilader kullandı windows 8 i biraz çünkü biraz tarama bıle yapamıyorum 15 dakıkada donuyor ve geri eski haline gelmiyor güç düğmesiyle kapatmak zorunda kalıyorum lütfen yardım

TURKSTFN

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2013
23,056
1
Cd nin yanında kod gelmediyse laptobun altına yapıştırılmıştır orayada bak olmazsa internetten inter bir tane aktifleştirici aktifleştir.

the67

Katılımcı Üye
17 Eki 2007
298
0
32-64 bit diyerek kontrol ettinmi uygun olmayan sistemi kurduğunda dediklerini yaşayabilirsin. birde win 8.1 enterprase şu ana kadar gördüğüm en hızlı sistem hepsini denedim benim 2. pc de sorun yarattılar bukadar fark edeceğini düşünmemiştim xp tabanlı pc ler yaşadı bence..

dadaş21

Uzman üye
23 Tem 2009
1,574
3
System
BAYADAN BERI WİNDOWS 8 KULLANIYORUM NE FORMAT ATMAYA BASLADIM NEDE SORUN CIKARDI BILMEDIGINIZ COK SEY VAR WİNDOWS 8DE AMA BENIM ARKADAS WİNDOWS 8.1 KURDU COK IYI DIYE HAVA ATIYORDU 3CU HAFTADA COKTU :d WİNDOWS 8 KUR SORUN YOK BU WİNDOWS SAYESINDE BAYADAN BERI FORMAT ATMIYORUM MUTESEM BISEY WİNDOWS 888888888888888888 OLEYYYYYYY

osmansertbasar

Katılımcı Üye
12 Tem 2009
991
1
Hocam laptoplarda recovery denen şeyi yedekledin mi hani ilk aldığında recovery diye bir sürücü oluyor. Onu yedeklediğin zaman tekrar yüklemede key sormuyor diye biliyorum.

Thor06

Uzman üye
11 Eki 2013
1,190
0
BAYADAN BERI WİNDOWS 8 KULLANIYORUM NE FORMAT ATMAYA BASLADIM NEDE SORUN CIKARDI BILMEDIGINIZ COK SEY VAR WİNDOWS 8DE AMA BENIM ARKADAS WİNDOWS 8.1 KURDU COK IYI DIYE HAVA ATIYORDU 3CU HAFTADA COKTU :d WİNDOWS 8 KUR SORUN YOK BU WİNDOWS SAYESINDE BAYADAN BERI FORMAT ATMIYORUM MUTESEM BISEY WİNDOWS 888888888888888888 OLEYYYYYYY

:D yeniyiz galiba bu işlerde

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0

büyük harflerle yazma yasaktır.

senin sorununa gelince en başta hatayı başka birine format attırkmakla attın bence içinde recovery vardır şuan gitmiştir servise ***ür hem recovery 'yi tekrar koysular hem format atsınlar sonrada biladerine felanda verme laptop seninse yanında dur iyice bak analmıyosan elletme :D yada o biliyosa bşi olursa o sorumludur ücretini al :D

qlady

Üye
22 Ağu 2010
64
1
Arkadaşlar windows 7 yukeltttıgı ıcın recovery olmadı wındows 8 kurdur gotur cd yı dedım goturmus 32 bıt yukletmiş arkadaşında unutmuş orjinal cd yide piyasada yok cd baska bı arkadası notebok almıs yanında wındows 8 cd sı vermısler ondan alıp 64 bit kurcam belkıde windows 8.1 den kaynalanıyor olabilir pek bi yenilik yok o kadar windows 8 i tekrar kurup casper arayıp ordan alıcam lısansı tekrar yardımlarınız için tşk.ederim arkadaşlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.