Windows 8 dosya kullanılıyor hatası

Marijuana25

Uzman üye
24 Haz 2013
1,139
0
İstanbul
bilgisayarımdan ne zaman birşey silmeye kalksam bu uyarıyı alıyorum internetten bakmama rağmen dogru düzgün bir çözüm bulamadım lütfen yardım. (windows 8 )

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
iyi günler dosya arka planda bir program tarafından çalıştırıldığı şeklinde görüldüğünden bu hatayı alıyorsunuz oturumu kapatıp hemen açtıktan sonra silmeyi deneyiniz eğer olmadıysa internetten unlocker programını indirerek bu tarz hatalardan kurtulabilirsiniz ;)

DiqTionaRy

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
551
0
Çanakkale
Bu Dosya Salt Okunur veya Özel İzinleri Olabilir Dosyaya Sağ Tıklayıp Güvenlik ayarlarından İzin Alın Ayrıca Genel Sekmesindende Salt Okunur Tik'i İşaretliyse İşareti Kaldırın her Dosyada Böyle oLuyorsa Eğer Windowsu Yeniden Yönetici Olarak Oturum Aç Eğer buda olmadı Dersen Güçlü Bir Virüs Programı Yükle Ben Malwarebytes Öneririm.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.