windows 8 format acil !!!

wwantedd

Üye
30 Ağu 2011
152
0
beyler usb den format atmak istiyorum aslında formattan önce onarım yapmak istiyorum ancak olmuyor bios ekranından program vasıtasıyla yazdırdığım iso uzantılı windows 8 yüklü usb yi seçip enter a tıklıyorum ama siyah ekrandan başka birşey gelmiyor lütfen bi el atın

SeSa1453

Yaşayan Forum Efsanesi
12 Eki 2012
10,110
5
Nahçıvan
Boot Menü ye gel usb hdd yi 1. usb fdd yı 2. ye al kayıt et bilgisayarı tekrar başlat .

veya

İso kalıbını, universal USB installer gibi bir program yardımıyla flash belleğe yazdırdıktan sonra açılışta flash belleği çalışır usb girişinde takılı bırakarak ESC tuşu ile direkt seçim yapmanız mümkün. Mevcut sistem windows 8 ise biostan Secure Boot devre dışı bırakılmalıdır.

wwantedd

Üye
30 Ağu 2011
152
0
Boot Menü ye gel usb hdd yi 1. usb fdd yı 2. ye al kayıt et bilgisayarı tekrar başlat .

veya

İso kalıbını, universal USB installer gibi bir program yardımıyla flash belleğe yazdırdıktan sonra açılışta flash belleği çalışır usb girişinde takılı bırakarak ESC tuşu ile direkt seçim yapmanız mümkün. Mevcut sistem windows 8 ise biostan Secure Boot devre dışı bırakılmalıdır.

kardeşim dediklerini aynen yaptım zatende şu boot secure nedir açıklarmısın ondan olabilir belki

wwantedd

Üye
30 Ağu 2011
152
0
b4d118.png
kardeşim bu şekilde boot ettim usb ye

wwantedd

Üye
30 Ağu 2011
152
0
hallettim sorunu iso dosyasını boot ederken usb ye, dosya sistemini fat32 yaptım.Bellek boyutu 16 GB idi belki ilerde aynı sorunu yaşayan olur konu kilit

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.