Windows 8 havij

whitecoder

Yeni üye
22 Mar 2015
23
0
arkadaşlar bana windows 8 için havij lazım nerede aradıysam ya çalıştırmadı yada virüs lütfen sağlam link atabilirmisiniz ?

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
virüs olarak görmesi doğal sonuçta indirdiğin hack tool programı.indirdiklerinizden hiç kısayola sag tıklayıp ozellikler ordan da uyumluluğu seçip windows xp veya windows 7 yi denediniz mi çalıştırırken.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,002
Dinlenmede.
Dostum hack programı arıyon virüs var diyon olması dogaldır sebebini arkadaşımız beyan etmiş... Cok cok üstün bir hack isen zaten program aramaz gereken işlemleri parmaklatınla temin ederdin...neyse bulamazsan seslen verim sana havj

whitecoder

Yeni üye
22 Mar 2015
23
0
dostum virüs var derken kastetmek istediğim o değildi rat gibi bir virüsler... yani server.
parmaklarımla yapmak uzun zaman alabiliyor o yüzden havij tercih ediyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.