Windows Windows 8 iso dosyasını usb belleğe yazdıramıyorum

WYSTL

Üye
17 Nis 2015
230
0
Elimde 2 tane usb bellek var ikiside çalışıyor fakat hangi programı denersem deniyim usb belleğe windows 8 iso'sunu yazdıramıyorum ilerleme bir yerden sonra duruyor.Farklı iso ilede denedim işe yaramıyor.

SeaMar

Üye
29 Eki 2018
163
0
Windows 8 için geçerlimidir bilmiyorum ama, windows 10 iso dosyasının orjinalini resmi sitesinde indirebilirsin otomatik olarak iniyor isoya çevirmene gerek yok yaklaşık 30 dakika sürüyor flaşh belleğine yüklemesi

Reeves

Üye
29 Mar 2019
156
0
Windowsun orjinal siteden aracı indirip usb ye yazdırabilirsiniz sıkıntı çıkacağını sanmıyorum, başka yol ise win 8 - 10 iso dosyasını indirip açtığında çıkan dosyaları usb yi biçimlendirdikten sonra atıp o şekilde formata başlaayabilirsiniz

WYSTL

Üye
17 Nis 2015
230
0
Windowsun orjinal siteden aracı indirip usb ye yazdırabilirsiniz sıkıntı çıkacağını sanmıyorum, başka yol ise win 8 - 10 iso dosyasını indirip açtığında çıkan dosyaları usb yi biçimlendirdikten sonra atıp o şekilde formata başlaayabilirsiniz

isonun içindeki dosyaları nasıl çıkaracağım ?

WYSTL

Üye
17 Nis 2015
230
0
orjinal siteden indirdiğim isoyuda yazdıramadım yüzde 7 de takılı kalıyo ultra iso ile açıp usbye attım şimdi usbyi nasıl önyeüklenebilir moda getireceğim veya direkt usb ile başlatırsam olurmu ?

SeaMar

Üye
29 Eki 2018
163
0
Dostum eğer hatalı bir şekilde iso yüklersen kurulum sırasında yine hata alırsın bu sefer bilgisayarını çökertirsin. Flaşh belleğin en az 8 gb olması lazım ve temiz olduğundan emin ol tekrardan kurulum yap %7de vesayre &99da dursa bile hata vermediği sürece iptal etme 3 saat bekle internet hızın veya işletim hızın yavaş olabilir.

Eğer olmaz ise windows 10u dene derim otomatik olarak flaşa iso olarak yazdırıyor başka programa ihtiyacın yok. Linkten windows 10 kurulum dosyasını indir, flaşh belleğini tak, programı aç, flaşh belleğini seç, otomatik olarak flaşına kurar

(windows 8 için baktım bu program yok galiba yinede tercih senin )

Son düzenleme:

madf1ng3r

Üye
5 Ocak 2016
99
26
Balıkesir
Merhabalar, bazen bizim aklımıza gelmeyen en ufak detaylar böyle sorunlara neden olabiliyor. Örneğin bir anda bilgisayarın görmemeye başladığı HDD'yi tak çıkar yaparak sorun düzelebiliyor. Bence USB belleği biçimlendirin olmazsa farklı USB bellekle deneyin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.