Windows 8 Original Serial Key [nefestoo OnayLı]

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Windows 8 Original Sürümleri İçin Aktivasyonsuz Komut Yöneticisi İle Etknileştirme

1. Adım Komu İşletimini Yönetici Olarak Açalım.

2. Ardından Elinizde Hangi Sürüm Varsa Onun Serial Numarasınız Yazıyorsunuz. Ve Enter Tuşuna Basıp Onay Gelince Tamam Diyoruz.

Windows 8 Professional
NG4HW-VH26C-733KW-K6F98-J8CK4
Windows 8 Professional N
XCVCF-2NXM9-723PB-MHCB7-2RYQQ

Windows 8 Enterprise
32JNW-9KQ84-P47T8-D8GGY-CWCK7
Windows 8 Enterprise N
JMNMF-RHW7P-DMY6X-RF3DR-X2BQT

3. Ve Şimdi İse. [ slmgr -skms lunar21.no-ip.org:80 ] yazıp tekrar enter tuşuna basıyoruz.

4. Son Olarak İse. [ slmgr.vbs -ato ] yazıyoruz Biraz Bekledikten Sonra Tamam Deyin ve Etkinleştirme İşlemi Burada Bitmiştir.

NOT Konu ogulcanerarslan'dan Alıntıdır.

Anlatım Bana Aittir.
Sadece Yapamayanlar İçin Resimli Anlatıma Gerek Duydum. Konunun Original'i Budur.

http://www.turkhackteam.net/windows...ivasyonlari-unutun-win8-her-surume-uygun.html

Emeğe Sayğı =) Teşekkürlerinizi Bekliyoruz.

vip44

Üye
6 Ocak 2012
57
0
Deneyen varmı acaba? eğer gerçekten işe yarıyorsa win 8 x64 kurayım yok yaramıyorsa boşa uğraşmayayım. :)

vip44

Üye
6 Ocak 2012
57
0
kardeşim valla eline koluna emğine sağlık cidden etkinleştirildi.açıkcası başta inanmamıştım ama başarı ile etkinleştirildi yazdı ya helal sana.yalnız bi eksi yönü sınırsız değilmiş.ama olsun bu da yeter.

Son düzenleme:

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
kardeşim valla eline koluna emğine sağlık cidden etkinleştirildi.açıkcası başta inanmamıştım ama başarı ile etkinleştirildi yazdı ya helal sana.yalnız bi eksi yönü sınırsız değilmiş.ama olsun bu da yeter.

Eyw Kardeşim Çalışmasa Konu Açmayız Herkesin Faydalanması Beni Memnun Eder.

Teşekkürler Arkadaşlar Çalışıyor Sadece İlk Başta ipk in önüne / koyacaksınız :)

Bu Etkinleştirmeyi Bulan Oğulcan Kardeşimize Bende Çok Teşekkür Ederim

yeauw

Yeni üye
15 Eyl 2012
7
0
kapalı iken hata alıyorum açsam sorun olurdie korkuyorum bi cvap verin lütfen :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.