Windows 8 Pro/Ent Activator [TurkHackTeam.org]

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
7
Selamlar.

Yeni aktivasyon araçları artık uzak sunuculara gerek duymuyorlar. Kendisi için local bir server oluşturup onun üzerinden aktivasyon yapabilmektedirler. Aşağıda verdiğim aktivatör de bu türde bir aktivasyon aracıdır. Aktivasyon için internet bağlantısı şart değildir.

16090011.png

36780654.png

Aracın sorunsuz çalışması için Windows Defender ve Windows Kullanıcı Hesabı Denetimi'ni devre dışı bırakın.

27460517.png

Öncelikle kmsnano aracını yönetici olarak çalıştırın. Ağınıza erişmesine izin verin. Program silent olarak kurulacaktır.

79363998.png

kmsnano'yu çalıştırdıktan yaklaşık 2 dakika sonra da check_activation aracını yönetici olarak çalıştırın.
Aktivasyon işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır.

95940841.png

Çıkmak için bir tuşa basın yazısından sonra programı kapatabilirsiniz.

99569966.png

82142456.png

06/2013 Tarihine kadar Windows 8 işletim sisteminiz etkinleştirildi. :)

KMSnano v10 Auto Download Linkleri:

http://tr.rghost.net/42415759
alternatif:
data8tht.rar

Rar Pass: TurkHackTeam

------

Crack aracı aynı zamanda;

Windows Vista Ent/Pro
Windows 7 Ent/Pro

Office 2010
Office 2013

ürünlerini de etkinleştirebilmektedir.

Konu özgün olup TurkHackTeam.net/org üyeleri için hazırlanmıştır. :rolleyes:

Son düzenleme:

seregual

Katılımcı Üye
18 Ağu 2008
303
0
Paylaşım için teşekkürler. emeğe saygı. Bir ricam olucak DataMan. Bana Windows defenderi nasıl kurduğunu açıklarmısın. Ben bir türlü kuramadım. ?? Veya indirme linkini Verirmisin. ??

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
7
Defender zaten Windows 8 içerisine dahil durumdadır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.