Windows 8 Sınırlı Erişim ve "Bağımllılık Hizmeti veya Gubu Başlayamadı" Sorunu

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
Merhaba ustalar ben bilgisayarı yeni aldım aldığım zaman Windwos 8'di. Bende güncelleştirmelerini alıp Windows 8.1'e yükselttim. Sorunum şurdaki 8.1 güncellemesini yapmadan ağa bağlandığımda sınırlı bağlantı falan demiyodu ama 8.1 e yükseltince hangi ağa bağlanırsam bağlanayım sınırlı bağlanatı diyor ve Ağ ve Paylaşım Merkezinde "Bağımlılık Hizmeti veya Grubu Başlayamadı" yazısı çıkyıor karşıma. Tarayıcılardan internete rahatlıkla girebiliyorum fakat Sınırlı Bağlantı olduğu için Metro'daki uygulamalrı kullanamıyorum ve ayrıca güncelleştirme alamıyorum. Google'de aratmama rağmen pek bi sonuç elde edemedim. Bulduğum çözümlerin hepsi XP-Vista-7 içindi buna uyarlayarak buldukalrımı denedim Hizmetler'den bi kaç hizmetin başlangıç şeklini değiştirdim Kayıt Defter'inden bi kaç değeri değiştirdim anladığım kadarıyla bir hizmetin başlangıcını otomatiğe aldı. Bilgisayarı Yeniden Başlat'tım Kilit ekranındayken sınırlı bağlantı işareti yoktu oturum açınca tekrar geldi. Cevap veren herkeze teşekkürler.

Buda bi resim :

TogoLegend

Uzman üye
14 Eki 2013
1,060
0
kardeşim benimde win 8 di güncelleme atmaz olaydım.Hiçbirşey desteklemiyor üstelik minecraft bile oynayamıyorsun ona çok üzüldüm :(
windows 8.1 de benimde sorunum var ama çözülmedi update çalışmıyor arada sırada mağaza'dan atıyor kamera şuan çalışmıyor :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.