Windows Altında Çalışan Tehlikeli Yazılımlar

hacked_by_shan

Katılımcı Üye
24 Tem 2008
332
1
istanbul
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]scvhost.exe bnde bu war 4 tane hepsini sonralrdırdım ma uyaru çıqtı 1 dq içinde pc qapndı sonra açtım bişi olmadı açtıımda yine 4 tane war . bu doğru olanmı doğrumu yaptım acaba?
[/FONT]

calıştır a msconfig yaz çıkan sekmelerden başlangıcı seç , ve açılıştaki programlar listesi gelicek karşına , oradan kapatmayı dene , sorunun düzelmesi lazım:yaho1

%%%_1453_%%%

Yeni üye
7 Ara 2008
43
0
BİLĞİLANDİRDİGİN İÇİN SAGOLASIN AMA SİLDİKMİ BİŞİOLMAZDEYİLMİ YANİ ÇÖKME GİBİİ :yaho1

heşey vatan için

vala şua hacker ğiriş dediğini sonlandıramıyorumki

herşey vatan için çok tşklr yinede

Moderatör tarafında düzenlendi:

GEGA

Yeni üye
22 Şub 2009
7
0
46
istanbul
BUNLARI HANGİLERİ SİLER ONUDA YAZARSANIZ SEVİNİRİM. svchost.exe VAR

svchost.exe Microsoft Windows isletim sistemine aittir. Svchost.exe, dinamik baglanti kitapliklarindan (DLL ler) çalisan hizmetlere iliskin genel bir ana bilgisayar islemi ismidir.

baryam_42

Yeni üye
7 Ocak 2008
4
0
karasız hale gelmek şöyle dursun ben bu dosyalardan birini sildiğim zaman windowsxpm bile açılmıyor.

22 Ocak 2008
89
0
Balıkesir
rundll32.exe zararlı mı? O xp nin kendi işlemi değil mi? Şu an bende 2 tane RUNDLL32.exe işlemi var.

arkadasım eğer dedeğin sey ::> rundll32.exe sytem dosyası ise virüs değildir
ama rundll32.exe Admin vs.(kullanıcı ad) ise virüs olma ihtimali vardır ama ctrl+alt+del' den kapatırsın kapanmazsa, bilki o virüstür
eğer ctrl+alt+del çalısmıyorsa bu kodları metin belgesine yaz ve faklı kaydetten ctrl.reg
diye kaydet olmazsa birkaç kez dene
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Windows Registry Editor Version 5.00
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\System]
"DisableTaskMgr"="dword:00000000

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
veya bu islemleri gerceklesitr
Başlat > Çalıştır'ı açın ve gpedit.msc yazın Enter'a basarak devam edin. Grup ilkesi açılacak ardından kullanıcı yapılandırması>system>ctrl+alt+del seçenekleri tıkla gorev yoneticisine tıkla devre dısı yap ardından denemek için ctrl+alt+del e bas ............

Son düzenleme:
22 Ocak 2008
89
0
Balıkesir
BUNLARI HANGİLERİ SİLER ONUDA YAZARSANIZ SEVİNİRİM. svchost.exe VAR

svchost.exe Microsoft Windows isletim sistemine aittir. Svchost.exe, dinamik baglanti kitapliklarindan (DLL ler) çalisan hizmetlere iliskin genel bir ana bilgisayar islemi ismidir.

dediğin doğru katılıyorum biraz bilgi bende eklemek isterim

arkadaslar svchost.exe bilgisayarın kendi system dosyaları dısında bunlar kullanıcı adı altında açılmıssa bunları kapatsanızda yeniden açılacaktır.bu dosyaları system kendisi çoğaltarak islemlerin daha hızlı yapmak için açılmıs olabilir.....bir yararı olduysa bi tesekkürü çok görmezsiniz sanırım eğer bana soracağınız sorularınız varsa sorabilirsiniz özel mesaj atarak cvp ları bir hafta sonra alırsanız ama çünki ben dısarıda okuyorum evimden uzak..iyi günler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.