Çözüldü windows arama çubuğu

BatHero

Üye
26 Mar 2018
236
1
Space
Merhaba , ben windows 7 kullanıyorum binlerce dosya arasından aradığım KB daki dosyayı bu arama çubuğuna boyut: şeklinde yazarak bulabiliyorum ama örneğin ben 500- 800 KB arasındaki dosyaları aramak istiyorum onun için tam olarak nasıl yazmam gerekiyor? boyut: 500-800 , boyut: (500- 800 KB) gibi yazmama rağmen sonuç çıkmadı.

Googleda araştırınca bir sonuç çıkmıyor o yüzden size sormak istedim.

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,372
113
3301/1.1.ano
800 den aşağı olanları arat dosyaları boyutuna göre büyükten küçüğe doğru sırala(nasıl yapıldığını hatırlamıyorum ancak dosyaları belli şekillerde sıralayabiliyorduk bu yüzden diğer methodumuz veya dan hemen sonra) veya uygulamalar var dosya listelemek için mesela TreeSize

googleye dosya listelemek için uygulamalar şeklinde aratırsan cıkar muhtemelen diğer uygulamalarda

TreeSize
TreeSize, Microsoft tarafından sağlanan varsayılan seçeneklerden biraz daha yararlı olabilecek ücretsiz bir araçtır. TreeSize'i başlattığınızda, dosya ve klasörler için bilgisayarınızı otomatik olarak tarar ve bunları bir ağaç yapısında sunar.

Dosyaları yalnızca boyut olarak artan veya azalan sırada değil, aynı zamanda gerçekten yararlı olabilecek klasörleri de görüntüleyebilirsiniz. Tek tek girişlerin üzerine gelmek, tarihler, sıkıştırma, ortalama dosya boyutu vb. Gibi daha kullanışlı verileri gösterir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.