Windows Başlatma Sorunu Hk

Osmanli54

Üye
16 Mar 2017
123
0
selamın aleyküm beyler bilgisayar bi hafta önce power saving mode diyip kapanıyordu internette okudum fişi cikartiip taktım sonra bilgisayar açılırken bu seferde Windows baslatiliyorda takıldı sonra kapatıp açtım Windows dosyaları yüklüyor çıktı aksamadan sabaha kadar açık kaldı yine de yüklenmedi sonra fişi çektim şuanda bilgisayar Windows baslatiliyorda takılıp kalıyor ne yapmam lazım ????

Moderatör tarafında düzenlendi:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Merhaba

Para vermenize gerek yok sanırım iso dosyasini telefonunuza indirip bir program aracılığıyla format atabilirsiniz .. Ben yapmadım fakat yakın zamanda forumda bir arkadaşımız paylaşmıştı..

Konuyu bulamadım fakat alttaki video gibi .. size yardimci olur

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ljT-2k5azFk&feature=youtu.be[/ame]​

Son düzenleme:

ipsala

Üye
29 Tem 2017
103
0
içinde önemi birşey varsa hard diski sök bilgisayarcıya git o içindeki dosyaları yedekler hard disk sorunu veya windows yazılım sorunu var kardeş senin pc de4

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.