Çözüldü Windows DEfender Belasi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kahkahax

Katılımcı Üye
31 Ocak 2016
295
0
Üstadlardan yardim lütfen cildiracam haviji felan acamiyorum direk siliyo DEFENDER gereksizi kapatiyorum ise yaramiyor tamamen kurtulmak istiyorum acil yardim lütfen...

Moderatör tarafında düzenlendi:

kahkahax

Katılımcı Üye
31 Ocak 2016
295
0
Kapatiyorum ama Havij gibi Programlari acinca otomatik devreye giriyor. Sundan temmelli kurtulmak istiyorum lütfen yardim...
Isletim sistemim windows 10 pro version 1803 (build 17134.48)

Son düzenleme:

DUMPPER

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
598
0
AYARLAR LARDAN WİNDOWS DEFENDERİ BULUN VE ORDA NE VAR NE YOK HEPSİNİ KAPATIN HER TÜRLÜ VİRÜSÜ AÇABİLİYORUM :D :trl

kahkahax

Katılımcı Üye
31 Ocak 2016
295
0
Ohh kurtuldum .... Su video sayesinde sizlerede Tesekkürler ........
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=HHCeNlqW1hQ"]Burdan Video almanca :/[/ame]
ihtiyaci olana özünü yaziyorum
1 -) win + r acilan pencereye regedit.exe yazin
2-) HKEY_LOCAL_MACHINE --> SOFTWARE --> POLICIES --> MICROSOFT --> WINDOWS DEFENDER
3-) Sag maus tusu ve ordam DWORD-Degeri(32-BIT) i secin
4-) Oraya sunu yazacaksiniz ama tamamen aynisi olmali DisableAntiSpyware

5-) Yeni olusan DWORD üstüne cift tiklayip acin ve 0 olan degeri 1 yapin.
6-) Ve Bilgisayir yeniden bastin , etkili bi degisim ooldugu ucun bilgisyar mutlaka yeniden baslatimlali
VE Bu kadar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.