Windows Defender

egemen1

Üye
22 Ağu 2016
178
0
Antalya
Arkadaşlar Geçenlerde cmd Regedit açılmama sorununa bir kardeşim çözüm buldu.
Musallat virüsü varmış herneyse konuya gelelim.
Ben bilgisayarımı bilgisayarcıya verdim format atıver dedim bide w7 den w8 e geçir dedim yapdı.
Sonra gine o formattan sonra windows defender im tarama yapmıyor veya koruma yapmıyor.
Yardımlarınızı bekliyorum.

:RpS_cursing: :RpS_cursing: :RpS_cursing: :RpS_cursing:

mhmt1180

Katılımcı Üye
17 Eki 2013
801
18
services.msc yaz çalıştıra gelen hizmetlerden windows defenderi bul ayarlardan otomatik yap bu kadar

sebebide: windows u etkinleştirmek için KMSpico programı kuruyorlar.etkinleştirmek için virüslü program haliyle (denetim masasında vardır silme yoksa windows etkinleştirmeyide kaldırırsın)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.