Windows Dosyalarından Kullanıcı Şifresi Öğrenme Ya da Kırma

Kinged

Yeni üye
4 Nis 2012
13
0
Windows Dosyalarından Kullanıcı Şifresi Öğrenme Ya da Kırmayı nasıl yaparım beyler
ssd aldım birinden içinde windows yüklü ama şifresini bilmediğim için onunla açamıyorum pcyi
hdd üzerinden açıp ssdnin dosyalarına ulaşımım var ama
nasıl öğrenirim ya da kırarım şifresini ?
:kızgın

CYANİD1

Katılımcı Üye
29 Ocak 2015
979
2
24
Nereye
Windows 7 icin
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=c5eKLcBKRFM[/ame]
Windows 8 ve üstü icin
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=MAYMGCl0jN0[/ame]

Galiba dedigin şey bunla alakali degilse konuyu tam açarmisin

Son düzenleme:

Kinged

Yeni üye
4 Nis 2012
13
0
Hocam girdim Windows'a ama benim hdddeki uygulamaları oyunları falan Nasıl görür bu ssdnin Windows'u? onları kullanmam lazım yani ssdde Windows kurulu olsun oyun vs hddde olsun istiyorum ssdnin 120 gb hafızası var

moze

Üye
23 Ağu 2017
164
0
Eskişehir
Hocam merhaba.
http://download2.lsoft.net/boot-cd-iso.zip buraya tıklayarak bi dosya indireceksin
Bunu flasha iso olarak çek format dosyası gibi. Rufusu kullanabilirsin. Sonra flashı boot et.
Active Password Changer Windows Vista başlamadan devreye girmeli ve size siyah bir ekran sunmalı.
Active password changer ekranında 2. seçenek Search for MS SAM Database on all hard disks seçeneğini 2'ye basarak seçin sonra Enter tuşuna basın.Windows 7 SAM dosyası aranacaktır.
Karşınıza Windows 7 SAM dosyası içerisindeki kullanıcılar listelenecektir. Administrator(numarası 0 olabilir) yanındaki sayıya basın ve Enter tuşuna basın.
Son ekranda bize şifre seçenekleri sorulacaktır. Clear this User’s Password olan satırı seçtikten sonra işlemi tamamlayıp kaydetmek için Y tuşuna basmamız yeterli olacaktır. Bu işlem Windows 7 Administrator parolasını kıracaktır.
Bu şekilde kurtulabilirsiniz. Elimde paralı bir iso dosyası vardı 250 mb civarıydı bulamadım hocam bulsam onu atacaktım.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
Windows Dosyalarından Kullanıcı Şifresi Öğrenme Ya da Kırmayı nasıl yaparım beyler
ssd aldım birinden içinde windows yüklü ama şifresini bilmediğim için onunla açamıyorum pcyi
hdd üzerinden açıp ssdnin dosyalarına ulaşımım var ama
nasıl öğrenirim ya da kırarım şifresini ?
:kızgın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.