windows etkinleştirme %100

4 Nis 2013
200
0
İstanbul
Windows 7 Etkinleştirme Programı %100

Windows 7 etkinleştirme programı ve resimli anlatımı [%100 Full Lisans]

Merhaba Arkadaşlar Burada sizlere adım adım windows etkin hale getirmeyi göstereceğim. Bu yöntem size para ödemeden windows kullanma olanağı sağlıyor. Üstelik bunu yapmak hiç de zor değil ve ömür boyu windowsu lisanslı kullnmış olacaksınız yapmanız gereken ek şey anlatımı iyi okumak ve doğru uygulamak abi önce linkten programı indirmelisiniz.

Başlayalım...

1. adım:

QXjV4V.png

şimdi burada apply butonuna basın.

2. adım:

8njYkV.png

burada ise evet deyin. işte bukadar!!!
Bilgisayarınız yeniden başlatılacak ve windowsunuz cracklanmış olacak.

Link Güncel: 13.03.2015 19:42

Son düzenleme:
4 Nis 2013
200
0
İstanbul
Windows'un Tüm Sürümlerini Etkinleştirme:::

Windows 8 etkinleştirme programı'da burada isteyen arkadaşlar güvenle indirebilirler kendim yükledim.

Kod:
[CENTER][B][SIZE="4"][COLOR="Red"][URL="http://bc.vc/7r3qaR"]Mega.Co.Nz ile İndir[/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Son düzenleme:

maho33

Üye
8 Tem 2012
240
1
kardes ben bunu indirdim ama bir turlu aktiv edemedim birde senin verdigin indirme linklerinde sorun var bakarsan sevinirim

4 Nis 2013
200
0
İstanbul
Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.