Windows Fake Lock Screen - Mail Sending

Klavye19

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
852
12

Selamlar bu videoyu ilk gösrerim amaçlı yükledim
videonun konusu başlıktan da anılayağınız gibi sahte bir login ekranıdır
visual studio ile kodladım mantık girilen texti mail adresine postalamaktır
badusb ile kullanılacak şekilde ayarladıktan sonra paylaşımı yapacağım
badusb olarak digispark kullanılacak.

İlk gösterim olarak paylaşmamın sebebi eksik görürseniz yada fikir verirsiniz diye paylaştım

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=c790pDefo9k"]https://www.youtube.com/watch?v=c790pDefo9k[/ame]​

Klavye19

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
852
12
Kardeşim , Eline Sağlık ; Efsanevi Birşey Olmuş :) , Umarım Hemen Paylaşırsın 20 gözle bekliyorum :):

Teşekkürler seytonic youtube kanalında gördüm proje bana biraz karışık geldi ben de basit ve gerçekçi bir şekilde kodlayacağımı düşündüm
şimdi badusb scripti yazıyorum digispark için oda bitince paylaşıcam

16 Kas 2019
175
25
Azerbeycan
Teşekkürler seytonic youtube kanalında gördüm proje bana biraz karışık geldi ben de basit ve gerçekçi bir şekilde kodlayacağımı düşündüm
şimdi badusb scripti yazıyorum digispark için oda bitince paylaşıcam

Sana Öneri , Sağ Alttaki Butonlara Basınca Windows7/8/10 Gelsin , Hepsine Özel Tasarım Ayarlamak Zaten Dakikalar Alır , Yardımcı Olurum İstersen :)

Klavye19

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
852
12
Sana Öneri , Sağ Alttaki Butonlara Basınca Windows7/8/10 Gelsin , Hepsine Özel Tasarım Ayarlamak Zaten Dakikalar Alır , Yardımcı Olurum İstersen :)

badusb ile hedef pclere yönelik saldırılar olacağı için win7 8 10 görüntülerini ayrı bir şekilde kodlamam gekir
aklımda var zaten beğenilirse yaparım

Klavye19

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
852
12
Daha önce Görmüştüm fakat pencere modu biraz uyumsuz olmuştu sizinkine bakmak lazım

bunda direk 1920x1080 olarak ayarladım
yani hedef pc lerde önceden bilinmesi gerekir genelde 1920x1080 dir zaten
istersem otomatik bir şekilde ayarlarım ama o zaman programın boyutu git gide artıyor ve badusb saldırılarında pek kullanışlı olmuyor
yani dört dörtlük bile yaparım aslında

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.