windows gezgini sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kebaal

Katılımcı Üye
7 Ocak 2011
298
0
27
senin çıktığın yerden :)
arkadaşlar ben pcme yeni format attım bir sorunu dışında başka sorunu yok. dosyaları okuyor ama bazen bilgisayarımı açıyorum çok geç okuyor bazende dosyaların simgeleri gözükmüyor(masa üstünde gözüküyo.) mesela winrar dosyasında beyaz simge gözüküyo bazende düzgün oluyor.

116.jpg

129.jpg

işte böyle oluyor

ExileHacker

Yeni üye
15 Haz 2011
46
0
Format atarken birşeyler eksik yüklenmiş olabilir.
Formattan sonra indirdiğin dosyalara dikkat et,virüs içeriyor olabilirler.
İyi Bir anti virüs al ve tarat.
Eset NOD32 veya Norton 2010 dene.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.