Windows güvenliğini sağlamak için pro program önerin

THTORGENERAL

Yeni üye
17 Mar 2018
8
0
LONDON
Öncelikle merhabalar,
Windows işletim sistemine sahip bilgisayarların güvenliğini sağlamak için önereceğiniz tam sürüm pro sürüm ücretsiz uygulamalar linkler var mı ?

MRX001

Yeni üye
15 Mar 2018
16
0
HAYAL-ET
Kardeş güvenli sistem diye bir şey yok aslında güvensiz sistem vardır.
Yani sürekli tetikte olman gerekir. Durduk yere pcye bişi olmaz ama tarayıcıda gezdiğin zaman girdiğin sitelerin güvenirliği veya indirdiğin dosyaların içeriği bunlar hep pcni tehtid eder.
İyi bir koruma olmak için kullandığın işletim sistemi platformunda uzmanlaşmış olman gerekir ki tam koruma sağlayabilesin.
İdareten anti-vir yazılımlar arıyorsan Norton ve Bitdefender önerimdir. Kasperskyda iyidir.
Güncel sürümlerini bedava bulamazsın ama ortalama bir korunma için 70-80 tl yi gözden çıkarmalısın veya yazılım bilgine güveniyorsan bu programlara gerek yok zaten kendinde cmd den veya bir kaç dizin tarayarak , ağları kontrol ederek te korunabilirsin ama zahmetli.
1- https://www.fullprogramlarindir.com/kaspersky-antivirus-2018-indir.html
2- Kaspersky İnternet Security:
https://www.fullprogramlarindirin.com/kaspersky-total-security-turkce-full-katilimsiz.html
Rar pass: www.fullprogramlarindirin.com
Bu linktekilerini indirmedim ama crack olacağından anti virüs varsa virüs zannederek silebilir kapatım öyle kurulum yapınız.İki programla pcyi hem sanal alemden hemde normal virüslerden korursunuz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.