Windows Güvenlik Duvarı uyarısı

bigger23

Yeni üye
9 Ocak 2013
32
0
Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır bunla uğraşıyorum bir türlü anlayamadım araştırdım bulamadımda nedenini.League of legendi açarken yada başka bir oyunu falan açarken 'Windows Güvenlik Duvarı'
erşime izin ver yada iptal diye bir uyarı ekranı çıkıyor erşime izin versemde iptal etsemde pc kasmaya başlıyor Lütfen yardım edin çözümü bilen varsa yardım etsin

musti14521

Katılımcı Üye
24 Eki 2014
404
0
izmir
o zaman combofix ile tarat pc aç gizli klasörleri görünür yap tarat combofix yaz ilk çıkan dan indir gez.....
site var ondan indir kur tarat sorun devam ederse farklı program söylerim

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Oncelikle windows guvenlik duvarindan oyunlariniza izin verin sonrada guvenlik duvarini kapatin eger anti virus kullaniyorsaniz ordanda oyunlariniza izin verin yine hata alirsaniz modem guvenlik ayarlarindan guvenlik duvarini kapatin online oyun oynadiginiz icin modem guvenlik duvarida engelliyor olabilir yine de duzelmezse konuyla alakali o an ki hatayi resim olarak konuya ekleyin yardimci olmaya calisiriz..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.