Windows Movie Maker Resimli Anlatım

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
Ben bu programı uzun suredır kullanıyorum ve cok memnunun sızlere elımden geldıgınce anlatmaya calıstım umarım anlatabılmısımdır.....
Arkadaslar wındow+sp2 kurulum yapıldıktan sonra bu bahsetmıs oldugum program kurulu bır sekılde gelıyor…bılen arkadaslar vardır ama bılmeyen arkadasları bılgılendırmek ıstıyorum cunku benım bu program gercekten cogu ısımı goruyor.

Resim slaytı hazırlamak ıcın kullanılabılır veyada parca parca olan vıdeolarınızla bır fılm vıdeo goruntu halınde hepsının bırlesmesını sağlayabılırsınız..

Ben kolay oldugu ıcın resımlerde gostermek ıstıyorum asagıdakı uygulamaların tumu vıdeolar ıcınde gecerlıdır…saygılar…

Bu kadar alttada yararlanabılecegınız ek ozllıkler bulunmaktadır

Arkadaslar umarım anlatabılmısımdır sanmıyorum ama neyse kafanıza takılan bır sey oldugunda cvplarım….Bir şey daha soylemek ıstıyorum ılk resımde gordugunuz yere surukledıgınız resımlerın yanında mp3 u koyup sağ tus fılm serıdıne ekle dersenız eger arka fonda muzık te olur ama mp3 koyarsanız goruntu kalıtesı duser onun ıcın mp3 lkerı wma formatına cevırıp koyarsanız daha verımlı olur….kolay gelsın…
Mp3 u wma ya cevırı ıcın asagıdakı programı kullanabılırsınız

DOWNLOAD

cananceyln

Yeni üye
17 Eyl 2007
1
0
Ben sitenizde yeniyim
süperanlatmışsın olmuş bana cok yarıycak hoca ödev olarak bu programı 100 sayfadan aşşagı olmıycak şekilde anlatmamızı istemiş ve power point te sunum sesli sunmam lazım ama dökümanı araştırdık bulamadım okadar geniş bilgi aradım ama bulamadım yardımcı olabilirmisin

sanırım hoca alay ediyor ... :(
senin anlatımı biraz daha geniş açarsam belki olucak !
yinede cvp beklicem
selametle kalın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.