Windows Server 2012 r2 Şifreleme Hakkında Yardım Lütfen

tuncay012

Yeni üye
31 Eki 2012
20
0
Beyler Bilgisayarıma Windows Server 2012 r2 yi yükledim Yükleme tamamlandı ve setting ekranı geldi şifre oluşturdugumuz bölüm bizden şifre oluşturmamızı ve altınada aynını yazıp finiş e tıklanmamız isteniyor Tam 3 saattir aynı ekrandayım ne tür şifre yazarsam yazayım kabul etmedi netten araştırdım karışık şifre yazılması gerekiyomuş denemediigim şey kalmadı neredeyse çok degişik türde karışık şifreler girdim ama kabul edmedi bnde size sormayı düşündüm Ben Nerede Yanlış Yapıyorum Veya bu konuda daha önce problerm yaşamış arkadaş varsa bana bi yardımcı olabilirmi bana şu şifreyi kabul eder deyip bi şifrede verirsenniz sevinirim daha sonra şifre karışıklılık zorunlulugu kapatılabiliyormuş onu kapatır degiştiririm ama bana şuan yüklemeyi tamamlamam için yardımcı olurmusunuz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.