Windows Siber Güvenlik Araçları.

NeOnx

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
451
1
İnşaat.
Arkadaşlar mehaba ben NeOnx.Bugün sizlerle windows'a penetrasyon araçlarının bir kutu haline çevrilmiş programını göstereceğim.Bu programın içinde aklınıza gelebilecek bütün hack araçları vardır.Bu araç işinize yarayabilir.Eğer sisteminize linux yüklemek istemiyorsanız bu araç tam size göre hemen içimdekileri söyleyeyim.
1.Sqlmap
2.Burpsuit
3.dotdotpwn
4.fimap
5.Golismero
6.jSQL
7.Nikto
8.padBuster
9.vega
10.Wpscan
11.Yasuo
12.Zaproxy
13.Cmsmap
14.Dropescan
15.Owasp
16.Dirbuster
17.Angry Ip scanner
18.Dnsrecon
19.İnstarecon
20.nmap
21.ncat
22.nping
23.ndiff
24.Responder
25.SnmpWalk
26.SpiderFoot
27.TestSslServer
28.SslStrip
29.Sslyze
30.SslScan
31.Sublist3r
32.Subrute
33.Tekdefense
34.UrlCrazy
35.The Harvester
36.Wireshark
37.Beef
38.****sploit
39.CrackMapExec
40.finmyhash
41.hashidentifier
42.Hashcat
43.LaZagne
44.John The Ripper
45.Patator
46.Rainbow Crack
47.Thc Hydra
48.Thc Ssl Dos
49.Ettercap
50.DumpZilla
Ve daha fazlası ben sadece bilinenleri yazdım arkadaşlar.Aşağıda vermiş olduğum siteden indirebilirsiniz: [url]https://pentestbox.org [/URL]

Arkadaşlar ben ****sploitable ile indirdim sizede ****sploitable ile indirmenizi öneririm.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.