windows şifre kırma

29 Haz 2014
106
0
beyler abim şifre koydugu ıcın şifre kırma programı buldum ve cd ye cektım şifreyi kırdım reset atıp del den bot ayarlarını cd yi okumaya ayarladım sonra bi tuşa basın dedı filan ayarladım şifreyi ögrendım ama benı hep tehdıt edıyo şifre koyarsam kıramasın filan dıyo windows 7 kulanıyorum cd ile kırmayı sizce nasıl engelıye bılır bunu eyer yaparsa daha kıramazmıyım acil hepp :RpS_confused:

STR-Key

Kıdemli Üye
5 Ocak 2012
3,246
48
Bilgisayarı yeniden kapatıp aç , acılısta f8 basın acılıs secim ekranı cıktıgında "komut desteğiyle güvenli mod’u" seç
guvenliMod.jpg

Bilgisayarı yeniden kapatıp aç , acılısta f8 basın acılıs secim ekranı cıktıgında "komut desteğiyle güvenli mod’u" seç

safebootinst2.png

Dos komutlarıyla C:\\Windows\\System32\\config\\SAM adlı klasörü sil islem tamamdır. windows 7 ’ye sifresiz ulasabilirsin

violence2

Yeni üye
29 Haz 2014
35
0
bakkardeşim guvenlimodaaa başlatıım yinede şifre sordu kapatıp açtım f8 ebastım bişe gelmedi ? nasıl oluyo ben reset ataerken pcdenatıom reset tuşu yok makınanın

'GÖKBÖRÜ

Özel Üye
16 Ağu 2012
11,083
16
Belirsiz.
beyler abim şifre koydugu ıcın şifre kırma programı buldum ve cd ye cektım şifreyi kırdım reset atıp del den bot ayarlarını cd yi okumaya ayarladım sonra bi tuşa basın dedı filan ayarladım şifreyi ögrendım ama benı hep tehdıt edıyo şifre koyarsam kıramasın filan dıyo windows 7 kulanıyorum cd ile kırmayı sizce nasıl engelıye bılır bunu eyer yaparsa daha kıramazmıyım acil hepp :RpS_confused:

Administrator şifresi koyarsa Hirens-Boot adlı cd ile kırarsın.Eğer Bios A şifre koyar desktop bilgisayarsa bios pilini çıkarıp takarsın sıkıntı olmaz.Eğer laptopsa biraz uğraşıp sökersin bios bili tümleşik değilse onuda çıkarıp takarsın sorun çözülür.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.