windows şifre kırma

29 Haz 2014
106
0
beyler abim şifre koydugu ıcın şifre kırma programı buldum ve cd ye cektım şifreyi kırdım reset atıp del den bot ayarlarını cd yi okumaya ayarladım sonra bi tuşa basın dedı filan ayarladım şifreyi ögrendım ama benı hep tehdıt edıyo şifre koyarsam kıramasın filan dıyo windows 7 kulanıyorum cd ile kırmayı sizce nasıl engelıye bılır bunu eyer yaparsa daha kıramazmıyım acil hepp :RpS_confused:

8 Tem 2013
218
0
bilmiyorum işe yararmı da bilgisayarın her açıldığında aktif olan keyloggerlar var onu bilgisyarına kur
msn adresine log (yani yazdığı şeyler ) gelir. telefondan msn e girer bakarsın .
KEYLOGGER ÖNERİM : revalation keylogger

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.