Windows şifresini kırma ?

gepsalmaa

Katılımcı Üye
20 Ağu 2009
636
3
Konya
Bulunduğum şirkette şahsıma verilmiş bir bilgisayar var . UltraVNC isimli programla korunuyor ayrıca bana açılmış oturumu kullanabiliyorum . Admin şifresini bilmediğim için herşey kısıtlı . Cmd yi yönetici olarak çalıştırmama engel olduğu için o şekilde şifreyi kıramıyorym. Bu program sürekli engel koyuyor . Yönetici şifresini değiştirmemin bir yöntemi var mı ?

İkinci sorumda iş yerine bağlı kameralar var , bunları evden izleyebilmemin bir yönetimi var mı ?

Herhangi bir sorun da sorumluluk benim . Fikir ve önerilerinize açığım şimdiden teşekkürler

Mertoktay5

Üye
5 Ara 2021
227
95
Bulunduğum şirkette şahsıma verilmiş bir bilgisayar var . UltraVNC isimli programla korunuyor ayrıca bana açılmış oturumu kullanabiliyorum . Admin şifresini bilmediğim için herşey kısıtlı . Cmd yi yönetici olarak çalıştırmama engel olduğu için o şekilde şifreyi kıramıyorym. Bu program sürekli engel koyuyor . Yönetici şifresini değiştirmemin bir yöntemi var mı ?

İkinci sorumda iş yerine bağlı kameralar var , bunları evden izleyebilmemin bir yönetimi var mı ?

Herhangi bir sorun da sorumluluk benim . Fikir ve önerilerinize açığım şimdiden teşekkürler
(y)

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
34
1,263
localhost/admin.php
ultravnc isimli programı hiç araştırmadım ama vardır illaki bir bug.
Flaş diskinize w10 kurun ve istediğiniz bilgisayara takın. sonra bilgisayarı w10 kurduğunuz flaş ile çalıştırın. kendi windowsunuzdan çalıştırınca diğer windowsun dosyaları size klasör şeklinde gözükecektir.
Oradan ultravnc adlı dosyayı silip bilgisayarı kapatıp flaşı çıkartın.
Sonra tekrar normal windowsu açın ultravmc eğer doğru dosyayı sildiyseniz birdaha çalışmayacaktır.

enkidum

Üye
12 Ağu 2010
100
2
25
Windows password unlocker programını indirip usb ye yazın.Bilgisayarı usb den başlatın.Artık şifreyi kırabilirsiniz ✓

Kullanımı çok basit youtube den bakabilirsiniz.

TaoLao

Katılımcı Üye
4 Ara 2020
602
6
200
127.0.0.1
Merhaba, eğer disk BitLocker ile şifrelenmemiş ise bir usb belleğin içerisine live olarak kullanabileceğiniz bir linux dağıtımını yazdırın, ardından bilgisayarı usb üzerinden boot edin, yazdırdığınız linuxu live olarak çalıştırın, artık istediğiniz diskte dolaşabilirsiniz (tabi Bitlocker tarzı koruma yoksa.)
Öte yandan çok fazla uğraşmadan Mimikatz ile şansınızı deneyebilirsiniz. İnternete Mimikatz yazarak kullanımına ilişkin fikir edinebilirsiniz. İyi forumlar.
İndirme sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yaptığınız şey yasal değil, cihazın bozulması, dosya sisteminin bozulması, herhangi bir zarar gelmesi gibi hiçbir durumda, hiçbir koşulda ve hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmiyorum. Bu yazı eğitim, öğretim, bilgilendirme amacıyla, farkındalık oluşturması için yazılmıştır. Sorumluluk tamamıyla size ait.

gepsalmaa

Katılımcı Üye
20 Ağu 2009
636
3
Konya
Windows password unlocker programını indirip usb ye yazın.Bilgisayarı usb den başlatın.Artık şifreyi kırabilirsiniz ✓

Kullanımı çok basit youtube den bakabilirsiniz.
Deneyeceğim . İşallah olur kardo

Merhaba, eğer disk BitLocker ile şifrelenmemiş ise bir usb belleğin içerisine live olarak kullanabileceğiniz bir linux dağıtımını yazdırın, ardından bilgisayarı usb üzerinden boot edin, yazdırdığınız linuxu live olarak çalıştırın, artık istediğiniz diskte dolaşabilirsiniz (tabi Bitlocker tarzı koruma yoksa.)
Öte yandan çok fazla uğraşmadan Mimikatz ile şansınızı deneyebilirsiniz. İnternete Mimikatz yazarak kullanımına ilişkin fikir edinebilirsiniz. İyi forumlar.
İndirme sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yaptığınız şey yasal değil, cihazın bozulması, dosya sisteminin bozulması, herhangi bir zarar gelmesi gibi hiçbir durumda, hiçbir koşulda ve hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmiyorum. Bu yazı eğitim, öğretim, bilgilendirme amacıyla, farkındalık oluşturması için yazılmıştır. Sorumluluk tamamıyla size ait.
Genişletmek için tıkla ...
Deneyeceğim kardeşim saol

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.