Windows to Usb

Gamrer66

Üye
25 Nis 2016
134
0
Merhaba arkadaslar benim bir sorum var Windows u Usb bellege Kurmak istiyorum
Ancak Suan ki isletim sisteme format atmak istemiyorum yani
Usb ye Winows kurup eger Usb deki windows girmek istiyorsam Usb boot edip girebilmem lazim
Ve suanki isletim sistemi format yada vs yapmadan olurmu ?

Bu olaya WindowsToUsb adi veriliyor degil mi ?

Kisacasi Pc den Misal 150 Gb Bölüm ayirip windows u Usb bellek kurup istedigim zaman Usb bellekten girebilirmiyim ? Bu olay WindwosToUsb Islemiyle mi oluyor ??:incele

Dexter1999

Üye
3 Tem 2016
193
0
Merhaba, Önerim şu.Önce işletim sistemindeki ayarları yedekle.Daha sorna istedigin sistemin aynısının fullprogramlarindir.com da iso dosyasını bul(eğer yoksa varsa tabii ki onu kur) , usb ye yazdırdıktan sonra, yedekledigin verileri usb ye geri yükle. Bu kadar..

NOT: Yedekleme ve geri yüklemeni programsız windows üzerinden yapabilirsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gamrer66

Üye
25 Nis 2016
134
0
WindowsToUsb derken portable bir windows için mi istiyorsun yoksa windows 8, 10 ile başlayan Windows To Go istiyorsun ?

Galiba Tam anlatamadim Ben Suanki isletim sisteme giris yapmak ve usb den
Windows boot edip girebilmek istiyorum yani ikitane windows gibi bir sey yapmak istiyorum .
Bunu yapmak icin WindowsToGo programmi ile mi yapmam gerek onu bilmiyorum ,

Theros

Uzman üye
21 Eki 2013
1,111
2
İstanßLue
Galiba Tam anlatamadim Ben Suanki isletim sisteme giris yapmak ve usb den
Windows boot edip girebilmek istiyorum yani ikitane windows gibi bir sey yapmak istiyorum .
Bunu yapmak icin WindowsToGo programmi ile mi yapmam gerek onu bilmiyorum ,

Usb den çalışan windows istiyorsan alttaki linkten programı indir linkte kullanımı ile ilgili açıklama video ekli WindowsToGo çok farklı bir işlem

https://www.fullprogramlarindir.com/wintousb-enterprise-full-indir.html

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.