Çözüldü Windows Update Exe Virüsu HK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alparslan431907

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
633
1
Kütahya
Arkadaşlar program craklerken yabancı siteden bu virüsü kapım inanın çok köü CPU 80 e fırladı pc kontrol edemiyorum win10 kendi anti virüs programı es geçi bunu şuanda avast çalıştırdım deniyorum acaba Hangi antivirüs bunu temizler bi bilginiz varmı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
Geçmiş Olsun Aynı Zamandada Ders.. Çözüm Hakkında Birşey Diyemeyeceğim. Format Gerekirse Önemli Resim Veya Dosyaları USB'ye Atabilirsin. Geçmiş Olsun Korkmana Gerek Yok Herkezin Başına Gerek Yok Kardeşim Sıkma Canını :)

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Merhaba
bilgisayarınızı Zemana AntiMalware Premium Türkçe İndir 2.74.2.150 programı ile tartmanızı öneririm.Ayrıca klasör seçeneklerinden gizlenen dosyaları göster dedikten sonra hemen altında sistem klasörlerini gizle (önerilen) yazar onda tik vardır ona tıklayın bütün sistem klasörleri görünsün antivirüs programı onlarıda tarasın belki sistemin gizlenen dosyalarındada olabilir

Lisans: GIVEAWAY-3667-2597
751 günlük

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
C yi sıfırlamak zorunda kaldım arkadaşlar mecburen hiçbir anti virüs görmüyor onları.Yardımlarınız için sağolun konu kilitlenebilir.

Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Eğer konu sahibinin sorunu devam ediyorsa özel mesaj ile belirtebilir konunun açılmasını rica edebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.