windows update günçellemesi sorun yaptı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

komut28

Üye
26 Eyl 2011
61
0
Arkadaşlar bilgisayar günçellemesi die bişi geldi tıkladım windows 34bit felan yazıyodu günçelleniyodu sonra güncelledi bilgisayaraı yeniden başlat dedi başlattım o kadar kötü olduki sürekli donuyo bunu geriye alabiliryormuşuz araştırdım ama bulamadım bana yardımcı olursanız çok sevinirim nasıl geri alırım güncellemeyi

34bit ekran kartı ile ilgili ama günçelleştirme yaptım ona göre

Moderatör tarafında düzenlendi:

EcLipsee

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,358
0
30
Sistem Geri Yüklemek İçin ;

Başlat >> Denetim Masası >> Performans ve Bakım >> Pencerenin Solunda Küçük Tabloda Sistem Geri Yükleme Yazar Tıkla Ona Sonra Nezaman Güncelleştirdiysen Ondan Bir Gün Öncesine Geri Yükle.

NOT : Eğer Güncelleştirdikten Sonra Yüklediğin Dosya...vs Varsa Flash Belleğe At Yoksa Onlarda Gider.

komut28

Üye
26 Eyl 2011
61
0
D: Sürücüsünde dursa ne olur

Bidfe önceki güne nasıl yüklücem

çok saol kardeş yaptım teşekkürler verdiğin bilgiler için

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.