Windows Update

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sercan465

Üye
29 Haz 2010
70
0
Arkadaşlar benim bi sorunum var bundan bikaçgün önce bir programı açtıgımda hiç bişey cıkmadı keylogger oldugunu düşünüp msconfig e baktım msconfig de rundll32 diye 4 tane ve winupdate diyede 4 tane dosya gördüm ama bunları silsemde tekrar geri geliyolar ne yapmalıyım ?

herojan

Uzman üye
16 Tem 2009
1,156
0
h³®º M4®4$™
kardeşim winupdate windowsun güncelleme dosyası onu silim felan deme güncellemen acık oldugu için sildiginde geri geliyor rundll32 de bilgisayarın işletim beynı gibi bir çok prgramın dogru çalışması için gereklı bu dll dosyası sakın silim felan deme bu klasörlerın sana bir zararı olmaz bunlar trojen virüs felan deil ;)

sercan465

Üye
29 Haz 2010
70
0
neden 4 tane var ve neden eskiden yokta şimdi var rundll32 nin yolu neden windows install dosyasının içinde ben system32 dekini demiyorum o ayrı onu bende biliyorum otomatik güncelleştirmelerim kapalı güvenlik duvarı da. windows update ye tıkladıgımda neden hiç bişey olmuyo yada neden program files te?

sercan465

Üye
29 Haz 2010
70
0
Burdan bakın
42106062049425864051.bmp

sercan465

Üye
29 Haz 2010
70
0
aynen öyle c de win 7 yüklüydü ama dye sp3 yükleyince win 7 çalışmaz oldu c yi bir ara silecektim ama unutmuştum bumu yani sorun :) Sorun yokmu yani ?

herojan

Uzman üye
16 Tem 2009
1,156
0
h³®º M4®4$™
şimdi wın 7 yuklu iken diger işletım sistemıne geçtıgınde c dıskınde yeterkı alan olmadıgı için d ye kurmuş sistemı wın7 klasörleri felan duruyo sorun olmaz aslında ama pc yı kasar çok yer kapladıkları için sistemler pc ilerde daha fazla kasar kasmaz arttımı c ile d yi biçimlendır ondan sonra kur sistemını

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.