Windows Xp Format ( Biçimlendirme ) Programı Gerek

Dream-SoLdieR

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
770
0
Arkadaşlar ben bilgisayarı iyice bozdum,bende bir dvd+r var ona arkadaşımın bilgisayarından indirdiğim xp formatını attım fakat açılmadı.Bir cd daha var içinde Windows7 olan o yüklüyor ama benim yüklediğim xp olmadı,lütfen bir yardımcı olunda yapim şu bilgisayarı. Windows Xp c'yi biçimlendirme formatı bulamadım varsa lütfen atın.Yardım edenlere teşekkür var

Oğuz~#>

Kıdemli Üye
5 Tem 2009
4,772
17
Bursa
BİOSTAN c yi bicimlendirmeyi dene ezz özelliği var ise dizinlere erişip bicimlendirebilirsin olmadı baskasının hardiskini kullanarak diğer hardiski recovery yaparsın veya format atarsın

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
Dream-SoLdieR senin işletim sistemi sorunların bitmiyor canım kardeşim :) Format atmayı tam kavrayamadıysan iyice öğrenene dek bulaşmamanı tavsiye ederim. Donanımlarına zarar verebilirsin bu kadar çok format işlemi ile. XP format programı diye bir şey yok bu arada. Sen indirdiğin xp yi sistem boot edecek şekilde dvd ye yazdırmadığın için veya sistem dosyaları eksik olduğu için atamamışsındır. Hatanın bir ekran kaydı varmı? Veya açılmıyor derken konuyu biraz daha genişletir misin?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.