windows xp gönderme hatası

Prohackercry3

Kıdemli Üye
6 Ocak 2013
4,071
1
İstanbul
selamlar

safe 3 web v.. kullanırkan gönderme hatası alıyorum net framework ün hepsi kurulu fakat hata hala devam etmekte açık olan siteleri tarayamadan program kapanıyor.Kullanıdığım sürüm 9.0 free edition.

cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Vireless

Katılımcı Üye
28 Haz 2013
413
1
Windows xp stabil çalışmıyor artık yeni yapılan uygulamaların çoğu w7 w8 w10 oluyor.
pek bilgim yok yardımcı olacak arkadaşlar yardım ederse iyi olur

Prohackercry3

Kıdemli Üye
6 Ocak 2013
4,071
1
İstanbul
Windows xp stabil çalışmıyor artık yeni yapılan uygulamaların çoğu w7 w8 w10 oluyor.
pek bilgim yok yardımcı olacak arkadaşlar yardım ederse iyi olur

evet bilgim var 2014 de desteği kesilmişti fakat çalışan bir programdı bu nasıl şimdi çalışamz.

bunun gibi 3-4 program daha aynı çalışmayı durduruyor ne eksik windowsda acaba.

edit 4.37
burda bir liste yakaladım bunun gibi geniş bir liste dah alabilir tedarik edebilirsem sorunu çözebilirim belki birşey eksik ve windows hiçbirşeyi çalıştırmıyor.
http://www.turkhackteam.org/bilgisayar-guvenligi/258160-formattan-sonra-gerekli-programlar.html

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.