Windows XP Orginal yapallim Buyrun

tayer

Yeni üye
2 Ocak 2007
36
0
Selam kardesler

bunlari uygularsaniz butun problem leriniz cozulecektir!!!! 100%

1 REGEDIT aciyoruz

2 HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WindowsNT\CurrentVersion

bu ugulamalardan sonra sagtarafta ProductId cift kez tikliyoruz sonra

Sunlari yaziyoruz 69831-640-1780577-45388

Isteyenler tabiki bu numarayi degistirebilirler

misal vereyim 69831-640-1780577-45389

ve tamam diyoruz bukadar Microsoft isi bitti bundan sonre orginal bir windows XP niz var Selamlar:drunk

tayer

Yeni üye
2 Ocak 2007
36
0
bizzat denedim benim windows XP pro simdi orginal kardes

bu verdigim kodu ugularsan microsoft kessinlikle orginal dir diyor 100% kardes

eger yapamassan sen bir yalnis yapiyorsun demek !!!!!

onur6161

Yeni üye
14 Nis 2007
2
0
bişi sorcam kardes, biz şimdi bunun olup olmadını nasıl anlıcaz, yani xp nin orjinal olup olmadını????

redcode

Katılımcı Üye
13 Ara 2006
663
6
Warwick
Ya yorum yazmadan once adamin yazdigini dikkatli okusaniza bi guzel allahim ya

Baslat - Calistir - Regedit - Dosyayi Bu lve Numarayla Degistir

Risk icin yeniden baslat Windows'su stretss yapma serin gel iste bu kadar

Saygilarimla !

eshabil

Yeni üye
7 May 2007
19
0
slm imillet bu xp orjinalleştirmeyi uyguladım ama bi değişiklik olmadı yardım edebilir misiniz

ozlemozlem

Yeni üye
27 Ağu 2007
3
0
eline emağine sağlık yaklaşık 20 program indirdim olmamıştı tek denemede yaptım ama redcode nin açıklamasıyla onada teşekkür ediyorum çünkü regedit dosyasını açmayı bilmiyordum benim gibi bir çok açmayı bilmeyen de vardır daha detaylı açıklama yaparsanız daha çok yardımcı olursunuz...

ahmetcancoklu

Yeni üye
9 Ağu 2007
17
0
benim sp2 pro var crackli zaten kurduğumda orjinal görüyo nasıl oluyosa artık bunu da denemdim orjinalliğini yitirdi. media player 11 yüklemiyo mesela :D:D sp2 olduundan olabilir

efkaaar

Yeni üye
3 Eyl 2007
17
0
ADANA
evet arkadaşlar sp 2 de olmuyor :( ya biri bana yardım etsin programla yaparken de olmuyor :( o başlıkta da yazmıştım...

eweres

Yeni üye
23 Haz 2007
27
0
söyledigin herşeyi yaptım ama son bölümü yapmadım numarayı degiştirip ok demedim pro oldugunu nerden anlıcaz onuda b,i söylersen tamm icem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.