Wİndows Xp Ses Donanımı Dosyalarını Yüklememe Rağmen Ses Gelmiyor ?

19 Eki 2014
183
3
Arkadaşlar Bilgisayarımın Ses Dosyalarını İnternetten Yükledim Fakat Yüklendikten Sonra Yeniden Başladı Ama Ses Yok ve Simgeside Gelmemiş Başlat Cubuğunda Görünmüyor Yardım Edin Lütfen

'Unnamed

Uzman üye
15 Mar 2017
1,408
6
- Driverleri güncellemelisin.
- Driverleri güncel olup da ''Yüklü ses çıkış aygıtı yok'' hatası alırsan, bilgisayarını tokatlayarak tıngırtmalısın. Sesi veren parçanın yerinden oynamış olma ihtimaline karşı edinilmiş bir tecrübedir bu

19 Eki 2014
183
3
- Driverleri güncellemelisin.
- Driverleri güncel olup da ''Yüklü ses çıkış aygıtı yok'' hatası alırsan, bilgisayarını tokatlayarak tıngırtmalısın. Sesi veren parçanın yerinden oynamış olma ihtimaline karşı edinilmiş bir tecrübedir bu

Driverleri Genelde İnternet Üzerinden İndirirdim Sorunsuz Çalışırdı Yani Donanım Cd si Yok Format Sonrası Hep İnternetten İndirirdim Sorunsuz Olurdu Şuanda Yine Öyle Yaptım Tekrar İndirdim Fakat Olmadı

'Unnamed

Uzman üye
15 Mar 2017
1,408
6
19 Eki 2014
183
3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Yanıt : Şuanda Attığın Linkten Uygulama Yapıyorum Biraz Uğraş Gerekiyor Deniycem Bir Yöntem Anlatıyor Linkte Onu Deniycem Bitirdiğimde Olumlu veya Olumsuz Cevab DÖncem Tekrar

19 Eki 2014
183
3
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
xp nasıl bu arada bende geçmeyi düşünüyorum rahatmı ?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yanıt : Xp Her Türlü Oyun İçin Performans Acısından İyidir Aşırı Fazla Gelişmemiş Olduğu İçin İşletim Sistem Olarak Rahat Pc İçin Rahatlatıcı Özellikle Düşük Sİstemli Pc Lerin Vazgeçilmesi Diyebilirim

Virtual Man

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
661
0
T Ü R K

Yanıt : Xp Her Türlü Oyun İçin Performans Acısından İyidir Aşırı Fazla Gelişmemiş Olduğu İçin İşletim Sistem Olarak Rahat Pc İçin Rahatlatıcı Özellikle Düşük Sİstemli Pc Lerin Vazgeçilmesi Diyebilirim

anladım kardeşim sağol ya biraz driver sıkııntısı var o kadar sanırım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.