Windows Windows XP ve Minecraft

0NLY4ME

Katılımcı Üye
9 Tem 2019
337
0
UDC Area
Merhaba THT, gereksiz bir soru olduğunu düşünüyorum ama cevabını hiçbir yerde bulamadım..
Windows 10 PRO x64 işletim sistemimde Minecraft oynuyordum ve Microsoft Office 2010 çok lazım oluyor.
Ne olduysa Minecraft açılmıyor, her çözümü denedim, Windows XP kurmayı düşünüyorum, sanal makinelerde denedim ama hepsinde ÜRÜN ANAHTARI kısmında takıldım, ürün anahtarları da internette çalışacak bir tane bulamadım.
Windows XP'nin katılımsız/lisans ile ISO dosyasını bulabilir misiniz?
Windows XP'de Microsoft 2010 ne derece çalışır?
Minecraft için bir çözüm öneriniz var mı?

Okuyanlar ve boş konu olduğunu düşünenler için özür dilerim, yardımcı olanlar/okuyanlar/okuyup da yardımcı olamayanlar için de teşekkür ederim.

Nedense bugün çok iyi bir günümdeyim bozmayın Pls.

0NLY4ME

Katılımcı Üye
9 Tem 2019
337
0
UDC Area
Windows XP'nin katılımsız/lisans ile ISO dosyasını bulabilir misiniz?

Javanı güncellemeyi deneyebilirsin.

XP'yi deneyeceğim Office ile, dilerseniz bilgilendirebilirim.
Java en güncel seviyede, şimdi belki 2 tane Minecraft Launcher(Biri orijinalleştirici yama) kullandığımdan hatalı güncelleme yapıyor diye her veriyi silip baştan yüklüyorum, güncellemede hata yoksa düzeleceğini düşünüyorum.

Cevapların için sağol.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.